Vannitoa uuenduskuur aastaks ilma liigsete kulutusteta

Vannitoa koristamine ei ole just paljude jaoks lemmiktegevuseks, sest see on ebamugav, aeganõudev ja pahatihti jääb ka peale põhjalikku koristamist mustus vuugi vahele või tõrksad katlakivi plekid dušikabiini klaasist pinnale, segistile või keraamilistele plaatidele. Paljudes kodudes on vannitoa niisketes oludes tekkinud hallitus, mis lisaks hügieenilisele aspektile võib tegelemata jätmise korral hakata tulevikus kujutama ka tõsist ohtu tervisele.

Kui soovid, et tülikas vannitoa koristamine oleks vähem aega ja pingutust nõudev on mõistlik usaldada see professionaalide kätesse, kes teostavad põhjaliku puhastuse, kaitseainega katmise ja uue silikooni paigalduse, et sinu edaspidised koristamised oleksid palju harvemad, ajaefektiivsemad ning milleks piisab vaid veest ja mikrokiudlapist.
Oluline on ka see, et koristustöös kasutatakse vaid probiootilisi ja ökoloogilisi puhastusvahendeid, mis aitavad koduses keskkonnas bakteriaalset tasakaalu hoida ning on ohutud teie tervisele.

Kindlasti on märkimisväärne, et vannitoa süvapuhastus ja pindade katmine kaitseainega ei ole mõeldud ainult värskendust vajavatele vannitubadele. Puhastusteenus ennetab probleemide teket vannitoas ning aitab hoida teie vannituba uue ja säravana. Soovitame klaas- ja keraamilised pinnad katta kaitseainega koheselt peale vannitoa ehitamist, et pinnad ei hakkas koguma katlakivi ning mustust.

Hakkas huvitama? Loe lisa ja saada päring tervepuhastus.ee lehelt!

Vannitoa süvapuhastus ja pindade katmine kaitseainega

Nano pinnakaitsevahend ei lase veel, katlakivil ega mustusel pindadel kinnitud

Vannitoa puhastuse käigus teostatakse põranda- ja seinaplaatide, vuukide, klaas- ja keraamiliste pindade ning segistite süvapuhastus. Võrreldes tavapuhastusega kasutatakse töö käigus spetsiaalseid puhastusmasinaid, ökoloogilisi puhastusvahendeid ning tulemuseks on särav ja värske vannituba – nagu uus!

Tänu karedale veele on katlakivi enamikes kodudes peamine muretekitaja. Tänu uudsele pinnakaitsevahendile on aga täiesti võimalik sellest väga pikaks ajaks vabaneda. Kui süvapuhastus teostatud, kaetakse klaas- ja keraamilised pinnad spetsiaalse kaitseainega, mis tagab mitmeks aastaks katlakivivaba tulemuse.

Nanomaxi pinnakaitsevahend, millega töötleme keraamiliste plaatide, valamu, tualetipoti, segisti ja klaaskeraamilisi pindasid, tekitab töödeldud pindadele kaitsekihi, mis takistab katlakivil, veel ja mustusel pindadele kinnitumist. Edaspidi on vannituba palju lihtsam puhtana hoida – töödeldud pinna puhastamiseks piisab enamast veest ja mikrokiudlapist.

Mis kasu on klaas- ja keraamiliste pindade katmisest?

  • Kuivab kiiresti (pinnad kasutuskõlblikud 5 minutiga)
  • Nano pinnakaitsevahend ei lase veel, katlakivil ja mustusel kinnituda sinu klaas- ja keraamilistele pindadele.
  • Kauakestev Nano kaitsevahend, aitab hoida töödeldud pindu kiire määrdumise eest.
  • Kleepumisvastane toime – vannitoa, köögi- ja muid pindu on lihtsam puhtana hoida. Töödeldud pinna puhastamiseks piisab enamasti veest ja mikrokiudlapist.
  • Tekitab töödeldud pinnal vett- ja ka õliseid vedelikke hülgava efekti.
  • Säästab kuni 80% puhastamisaega ja puhastusvahendeid.
  • Töödeldud pinnal kahaneb bakterite kasv.
  • Läbipaistvus ja läige säilivad kauem.

Nano pinnakaitsevahend ei lase veel, katlakivil ega mustusel pindadel kinnitud.

Garantii tehtud tööle 2 aastat!

Oleme veendunud oma töö suurepärases kvaliteedis ja pakume selle kinnituseks nanotamise teenusele 2-aastast garantiid.

Silikooni eemaldamine ja uue silikooni paigaldus

Isegi, kui vannitoa pindadele paigaldatud silikoon nähtavalt ei hallita, on vannitoa niisked olud ideaalsed seentele ja bakteritele, mis silikooni alla ja peentesse vahedesse endale mugava äraolemise tekitavad. Seepärast soovitatakse silikooni vahetada iga 3 kuni 5 aasta järel. Kel aega ja lusti nokitseda, võib seda teha ise, kuid kel elutempo kiire või pelgab, et tulemus jääb „krobeline“, võib ka selle töö meie professionaalidele usaldada.

Telli oma vannitoa süvapuhastus ja katmine tervepuhastus.ee lehelt.

Anname head nõu – täitsa tasuta!

Et leida just sinu vannitoale parim lahendus ja teenuste paketi, mis oleks sulle optimaalseim, pakume tasuta konsultatsiooni.

Rohkem infot meie poolt pakutavate puhastusteenuste ja kasutatavate puhastusvahendite kohta leiad kodulehelt tervepuhastus.ee.


Seotud artiklid