Peidetud veinikelder või salajane minibaar sinu elutoas?

Lubage esitleda ennenägematut stsenaariumit. Läksin heale sõbrale külla. Nagu tavaks on saanud, võtsin kaasa hea tuju ja pudeli chiantit. Jõuan kohale, annan pudeli sõbrale, mispeale tema silmad ootamatult põlema löövad. Ta tõstab veidi tseremoniaalselt vasaku käe nimetissõrme ja ütleb paljulubavalt: “Oota.”

Ta juhatab mind enda järel elutuppa ja osutab põrandale. Ja nagu võluväel tõuseb põrandast salapärane hoiulaegas, mis võtab lõpuks köögisaare kuju. Ta võtab eikusagilt kerkinud seesamist kaks klaasi ning valab veini välja. Seisan lummatult, löön sõbraga klaasid kokku.

Sellise ainulaadse elamustootega tuli hiljuti välja Revonia, kes harilikult ehitab veinikeldreid, kuhu peab ise minema. Seekord pöörasid nad mängulaua ümber – veinikelder-minibaar tuleb ise sinu juurde.

Eestis toodetud Smartlift – nõnda ristis Revonia oma uusima toote – on ainulaadne ja pea et revolutsiooniline. See sobib ideaalselt kohtadesse, kus ruumipuuduse tõttu on seni veinihoiustamine olnud keeruline, et mitte öelda võimatu. Oma luksusliku ja salapärase auraga on Smartlift kohustuslikuks lisaks igale kodule ja restoranile, mis taotleb rabada ja üllatada. Sekunditega saab tühjast ruumist seltsielu epitsenter, mis inimesed kokku toob ja ruumi ellu äratab.

Nutikas ja – kui lubate kasutada veidi kulunud väljendit – kahekümne esimese sajandi veinikelder on paigaldatav nii uusarenduse projekti kui ka juba valmis elumajasse. Smartlift kvaliteetse hoiusüsteemi paigaldus on mugavam ja odavam kui eraldi veinikeldri või sahvri juurdeehitus. Paigaldamine on kiire ning võtab aega üks kuni kaks päeva. Maa-alune kessoon, kuhu veinikamber peidetud on, kaitseb veini välismõjude eest ning loob veini hoiustamiseks täpselt sellised tingimused nagu tarvis.

Mõistagi on tagatud Smartlifti hoiulaeka turvalisus ja töökindlus. Numbrikombinatsiooni ja biomeetriaga avanev koodlukk hoiab ära võimaluse, et lapsed kogemata hoiuruumi avaks ja sulgeks ning turvasensorid tagavad, et üles-alla liikumine toimuks takistustevabalt.

Olenevalt mudelist mahutab Smartlift veinikelder umbes sada kakskümmend veinipudelit. Minibaarmudel mahutab peale kuuekümne pudeli ka hulga vajalikke pokaale, klaase ja serveerimisvahendeid. Iga mudel sisaldab automaatikaga liftisüsteemi, koodlukuga juhtpulti, disainmööblit, graniidist tööpinda, pöördõhu ventilatsiooniseadet, soojustatud katuseelementi ja LED-meeleoluvalgusteid.

Veinikelder või minibaar, heledad või tumedad graniitpinnad, sise-või välilahendused – võimalustele paneb piiri tõttöelda vaid fantaasia. Seetõttu on Smartlifti tiim teie teenisuses, kui soovite hoiulaekast teha veinikeldri asemel hoopis näiteks varakambri, relvakapi või kunstinäituse. Revonia pakub Smartlift standardlahendusi, kuid igaühel on võimalus ise enda Smartlift disainida. Seda saab teha nende kodulehel. Põnevat avastamist!


Seotud artiklid