Algas enam kui 40 miljonit maksva Uus-Järveküla elurajooni ehitus

Eesti üha suurema elukondliku kinnisvaraarendaja Invego tellimusel alustas NOBE Rae vallas asuva Uus-Järveküla elurajooni ehitusega, mille tulemusena valmib järgmise aasta lõpuks üle 150 uue ridaelamu ja paarismaja kodu. Arendusprojekti maht on kokku üle 40 miljoni euro.

“Saime ehitusloa vabariigi aastapäeva paiku viimaks kätte. Tänase seisuga on kopp maasse löödud ja kümnete oma uue kodu valmimist ootavate inimeste soov on järgmisel aastal täitumas,” sõnas Uus-Järvekülat arendava Invego juht Kristjan-Thor Vähi viidates, et juba üle 50 kodu on tänaseks broneeritud.

Vähi hindas inimeste huvi uue kodu ostmise vastu jätkuvalt kõrgeks. “Tõsi, buumiaegset müüki me viimasel poolel aastal teinud ei ole, kuid samas toimuvad tehingud meie Luccaranna, Tiskreoja ja Uus-Järveküla kodudega pidevalt. Investeerimishuvilisi hetkel ei paista, aga oma kodu ostmine on endiselt au sees,” kinnitas Vähi.

Uus-Järveküla elurajooni arendab Invego koostöös EfTEN Capitali kinnisvara fondiga EfTEN United Property Fund. Projekteerib PIN Arhitektid. NOBE on Invegole varem olnud hea partner ka Tiskreoja, Tabasalu Kodu ja Luccaranna elurajoonide ehitamisel. Uus-Järvekülasse rajatakse kokku 149 ridaelamukodu ja 16 paarismajakodu, millest esimesed valmivad järgmise aasta lõpuks.

EfTEN Capital on suurim kinnisvarafondide valitseja Balti riikides. EfTEN Capitali grupis töötab kokku üle 50 inimese. Ettevõttel on esindused kõigis kolmes Balti riigis. Lisaks pakub EfTEN eraportfelli valitsemisteenust ja juhib Balti Kinnisvaraportfell ASi.

Invego on Eesti juhtiv terviklike elurajoonide arendaja, kelle rajatud kodudesse on Tallinna ja selle lähiümbrusesse viie aasta jooksul kolinud enam kui 1000 perekonda. Viimastel aastatel on Invegol valminud Uus-Järvekülaga sarnaselt Rae vallas asuv Vana-Peetri ning Tabasalu keskusesse rajatud Tabasalu Kodu elurajoon. Ligi viiesaja koduga Tiskreoja elurajooni ehitus on lõpusirgel ja Luccaranna arenduses on uutesse kodudesse kolinud juba üle 50 pere.


Seotud artiklid