7 põhjust, miks sul võiks kodus olla Picapac isiklik pakiautomaat

Veebipoest kullerteenusega kauba tellimine kõlab mõistliku valikuna. Täna tellin ja homme saan kätte. Aga milline on reaalsus?

Täna tellin. Homme ei ole kodus. Ülehomme ei ole aega, et sõita postkontorisse või väljastuspunkti linna teise otsa. Tuleb minna laupäeval. Oh üllatust! Kaunis pikad järjekorrad, sest ka teised ei jõudnud oma pakkidele töönädala jooksul järele minna. Aga mis teha. Tuleb oma pooltund ära passida, sest pühapäeval on postkontor hoopis kinni.

Küll on praktiline, et toidupoest tellimisel saab täpsustada ajavahemiku, millal soovid oma kauba kätte saada. Sinu kui aktiivse inimese jaoks on aga ajaaknad sageli liiga suured ja vangistavad nii terveks õhtuks toaseinte vahele.

Huvitav, kus mu pakk on? „Aga miks see postkontorisse saadeti? Aga ma olin ju terve aeg kodus! Telefon ei helisenud üldse.” Sina oled nördinud ja kõnekeskuse töötaja nõutu, aga tõde ei paista kusagilt.

Kas mõni neist olukordadest tuleb sulle tuttav ette? Tuleb, jah? Kas sa Picapac isiklikust pakiautomaadist oled kuulnud? Siin on kümme põhjust, miks sinu koduvärava juures võiks olla Picapac isiklik pakiautomaat.

1. Omniva tarnet kasutades jõuavad pakid otse koju pakiautomaadi hinnaga

Kui varem pidid isikliku pakiautomaadi omanikud kasutama koju kullerdamise teenust, siis nüüdsest saavad kõik isikliku pakiautomaadi omanikud tellida pakid koju pakiautomaadi hinnaga. Seda juhul, kui kasutad Omniva teenust. Nii saad tavapärase pakiautomaadi hinnaga pakid otse koju tellida ja pakiautomaadi-orienteerumise asemel päriselt metsa orienteeruma minna.

2. Hoiad kokku oma väärtuslikku aega

Isiklikku pakiautomaati omades ei pea sa ilmselt enam kunagi minema ülerahvastatud postkontorisse ega kaubanduskeskuse pakiautomaadi juurde. Sinu pakid ootavad sind alati turvaliselt kodus. Kui tellid veebist palju kaupa ja oled harjunud oma liikumist planeerima pakkide kättesaamise järgi, siis edaspidi on sul vabadus oma aega ja teekonda oma eelistuste järgi sisustada ja planeerida. Kui tahad, lähed autoga, kui tahad, rattaga. Või hoopis jalgsi. Sa ei pea mõtlema sellele, kas jaksad poekotti tassida.

3. Saad korraga kätte toidu, pakid, tööstuskaubad ja ajalehed

Suures toidupoes käimine võtab päris palju aega. Hea, kui kohe poe juures on õige pakiautomaat, kuhu tellid e-poodidest vajalikke asju. Alati see aga nii ei ole. Toidu tellimine kulleriga on küll lihtne, kuid iial ei tea, kas õnnestub enne kullerit koju jõuda või peab hoopis paar tundi tühja kõhtu kannatama.

Picapac isikliku pakiautomaadi omanik saab tellida korraga mitmest veebipoest ja pakid kätte üksteisest sõltumatult ja erinevate kullerteenuste kaudu. Iseteeninduse kaudu saab alati kõiki pakke ka jälgida.

Picapac võtab sinu pakid vastu otse sinu koduukse juures, olenemata sellest, kas oled parasjagu kodus, eemal või teel. Saad korraga kätte nii toidukotid, e-poest tellitud pakid kui ka ajelehed ja kirjad. Pakiautomaadil on eraldi lahtrid erinevates suurustes pakkide jaoks.

4. Sa ei pea muretsema ka siis, kui oled pikemalt eemal

Isiklikku pakiautomaati saab asju tarnida mitu korda päevas ning seda ei pea pärast iga kättetoimetamist tühjendama. Teavituse saad muidugi kohe, kui saadetis on kohale jõudnud. Kuna pakiautomaadil on lahtreid kolme saadetise jaoks, on see hea lahendus ka puhuks, kui oled ise ära või pikemalt puhkusel.

5. Isikliku pakiautomaadi kaudu saad ka pakke välja saata

Picapac isiklik pakiautomaat ei ole vaid saadetiste vastuvõtja, vaid ka väljasaatja. Tuttav tahab laenata tööriista, kuid sina plaanid juba varem kodust lahkuda? Pole probleemi – jäta tööriist Picapaci. Tahad kulleriga midagi saata, aga ei jõua teda ära oodata? Pole probleemi, pane unikaalne kood peale ja võid rahumeeli kodust ära minna. Müüsid internetis mõned oma riided maha ning ostja ei soovi pakiautomaadi eest maksta? Pole probleemi, jäta riided Picapaci ja ostja saab need pakiautomaadist kätte.

6. Picapac isiklik pakiautomaat toimib kõigi kullerteenustega

Picapac on avatud kõigile kullerteenustele. Saad tellida oma eelistatud veebipoest, ilma et peaksid tarnevõimalusteni jõudes oma meelt muutma ja teises poes nullist alustama. Meie teenuse avatus tähendab ka seda, et kapp on integratsioonivaba ja selle kasutamiseks ei ole vaja spetsiaalset äppi. Kulleritele meeldib see väga ja tarbijatele samuti. Avatus toob kaasa veel ühe eelise – nimelt selle, et kui vanaema tahab sulle oma jalutuskäigu teekonnal õunakooki jätta või sõber laenatud raamatu tagasi tuua, siis on see lihtsamast lihtsam!

7. Isiklik pakiautomaat on paindlik, sobib nii koju kui ka ärile

Picapac isiklik pakiautomaat sobib nii eramajapidamistele, paarismajadele, ridaelamutele kui ka ettevõtetele.

Kõlab hästi? Kui jah, siis kasuta tellimisel sooduskoodi PICAPAC – nii saad Picapac isiklikku pakiautomaati 1 kuu täiesti tasuta proovida ja lisaks sellele toome pakiautomaadi sinu koduvärava ette ka ilma tasudeta.

Kui oled Picapac isiklikust pakiautomaadist huvitatud, siis esita tellimus siin: tellima


Seotud artiklid