TOP10! Need olid oktoobrikuu kõige populaarsemad kinnisvarakuulutused

Kinnisvaraportaalis Kinnisvara24 on praegu üleval enam kui 15 000 kuulutust, mille hulgas leidub kodusid igale maitsele. Aga milline kinnisvara inimestele kõige enam huvi pakub? Vaatame, millised olid oktoobrikuu vaadatuimad kuulutused.

1. Pärl Kalamaja südames, 209 000 

Hinnatud Kalamaja südames on müügil avar ja kõrgete lagedega kahetoaline korter, mille kõik aknad asuvad päikese poole. Kolmandal korrusel asuv korter on hea planeeringuga ning hetkel on ühes garderoobist tehtud lastetuba. Korter müüakse koos sees oleva mööbliga.

2. Valgusküllane eramu suvepealinnas, 179 000 €

Pärnu vaikses Raeküla linnaosas on müügile tulnud avar 6-toaline eramu, millel on kaks eraldi sissepääsu, mis annab võimaluse teha majast kahe lähedase pere jaoks ideaalne kodu. Jalutuskäigu kaugusel asub kogu eluks vajalik taristu. Asukoha poolest sobib maja ideaalselt vaikust ja rahu soovivale perele.

3. Kaasaegsete digilahendustega kodu Rakvere vallas, 380 000 €

Rakvere vallas Taaravainu külas on müügil kaasaegse planeeringu ja digilahendustega kodu, mida iseloomustavad kõrged laed, suured aknad ja avarad ruumid. Seega ootab see kodu tõeliselt valguselembeseid elanikke. Maja juurde kuulub ka saunaruum, kus saab aeg-ajalt lõõgastumas käia. Nii maja sees kui ka majast väljas on modernsed distantsilt juhitavad valguslahendused.

4. Maamaja Pärnumaal, 39 000 €

Pärnumaal Häädemeeste vallas eraldatud asukohas on müügile tulnud maja, mis koosneb eluruumide osast ning kahest avarast kõrvalruumist. Majal on avar pööning, mille uued omanikud võivad välja ehitada vajalikeks lisaruumideks. Kompleksi kuuluvad lisaks elamule ka saun, kuur, maakelder ja viljapuuaed.

5. Uusarendus Tallinna vanalinnas, 258 750 €

Suur-Karja 12 asuv elamu on rekonstrueerimisel ning saab kapitaalsed uuendused ja kaasaegse juurdeehituse, mis loob harmoonilise terviku uue ja ajaloolise osa vahel. Kunagisest keskaegsest hoonest on säilinud väärtuslikem – gooti raidportaal, mis viitab Tallinna linna rajamise päevile.

6. Oma minispaaga korter Viljandi külje all, 78 000 €

Viljandi linna piirist 1,6 km kaugusel asuvas Viiratsi alevikus on müügil kahe magamistoaga korter, mille keldrikorrusele on ehitatud väike kompleks, kus asuvad eesruum, eraldi WC, massaaživanniga duširuum ning 6 kW elektrikerisega saun. Korteri kõik pinnad on kaasajastatud, elektrijuhtmed ja veetorustik on vahetatud uue vastu.

7. Ehitusloaga korteriomand Tartus, 54 900 €

Ülikoolilinna väärikasse korporatsioonimajja on tekkinud võimalus ehitada tõeline luksuskorter. Tegemist on potentsiaalika kohaga, kuhu võiks ehitada nii rõdu, kamina, eraldi WC-d kui katuseaknad. Tegemist on ainulaadse võimalusega – linnavalitsusega on projektid kooskõlastatud ning võib kohe oma unistuste kodu ehitama asuda.

8. Hubane kodu Nõmme mändide all, 400 000 €

Nõmme mändide all ootab elanikke läbi kolme korruse kulgev elumaja, mis asub tänava lõpus ehk seega väga vaikses piirkonnas. Keldrikorrusel on pesuruum, duširuum, saun ja kelder. Esimeselt korruselt leiab avatud planeeringuga elutoa ja köögi, teisel korrusel asuvad neli magamistuba, millel kõigil on walk-in-garderoobid. Suure mõnusa terrassiga maja on heas seisukorras. Hoovist leiab ka viljapuuaia.

9. Kaasaegne ja minimalistlik elamu Muugal, 375 000 €

Muugal Altmetsa eramajade piirkonnas on müüa selgete joontega modernne elamu, mille fassaadi liigendavad hele ja terrakota värvi krohvitud vahesein ning kontrastiks on kasutatud tumepruuni tellist ja puitu. Majal on suured aknad. Elutoast ja köögist pääseb avatud terrassile, teisel korrusel paiknevast kahest magamistoast leiab tee teise korruse rõdule.

10. Suurepärase asukohaga eramu Pirital, 315 000 €

Pirital Mähe aedlinnas ootab uusi omanikke 2004. aastal ehitatud eramu. Majas on kombineeritud küte – kasutusel on nii õhksoojuspumbad kui ka elektrilised radiaatorid. Lisaks on olemas puuküttega pliit ning kamin, mis pakuvad pimedatel õhtutel õdusat kodusoojust. Maja asub kaunilt haljastatud krundil, mille kogupindala on 594 ruutmeetrit. Majatagune pakub ideaalselt privaatsust.

 


Seotud artiklid