Loo alevikku kerkib kolm uut kortermaja

Kinnisvaraarendusettevõte Kastanikodud OÜ ja ehitusettevõte NOBE (Nordecon Betoon OÜ) sõlmisid Loo asulasse kolme korterelamu ehitamise lepingu. Kastani Kodude elurajooni II etapi käigus ehitatakse 120 korterit. Tööde maksumus on ligi 10,3 miljonit eurot, millele lisandub käibemaks. Ehitustööd algavad augustis 2022 ning lõpevad 2023. aasta sügiseks.

Loo asulas, Jõelähtme vallas, Harjumaal, aadressidel Kastani tee 6, 8 ja 10 valmivad kolm 40-korterilist neljakorruselist moodsat liftidega kortermaja, millel parkimiskohad on korteri hinna sees. Igas majas on 2-, 3-, ja 4-toalised vesipõrandaküttega korterid. Kogu Kastani Kodude elamuarenduse on kavandanud arhitektuuribüroo Korrus.

„Inimesed on arenduse väga hästi vastu võtnud, mida ilmestab ka fakt, et I etapi 80 korterit on tänaseks kõik müüdud. Kiidetakse korterite planeeringuid ning loomulikult nähakse potentsiaali asukohas – Tallinna kesklinna lähedus, väikelinna meeldiv rohelus,“ sõnas Kastanikodud OÜ juhatuse liige Reimo Nook.

Et uuest 280 korteriga arendusest oleks mugav liigelda, valmib 2022. aasta lõpuks arendaja tellimusel Kastani Kodude kõrvale ka uus ringristmik.

Reimo Nook:

„Sügiseks valmivas elurajooni esimeses etapis on sujunud koostöö ehitusfirma NOBEga väga hästi, seetõttu usaldame II etapi ehituse samamoodi neile. Samuti jätkame koostööd LHV pangaga, kes rahastab ka II etapi.“

„Rõõm on sõlmida praegusel ehitussektori jaoks keerulisel ajal suuremahuline leping arendajaga Kastanikodud OÜ, mis on ilmselgelt tunnustus NOBE inseneride varasemale panusele koostöös tellijaga elurajooni esimeste majade ehitamisel,“ ütles NOBE juhatuse esimees Mait Rõõmusaar. „Kastanikodud ei ehita Loole üksikuid elumaju, vaid rajab ka kogu infrastruktuuri ning ümbritseva haljastuse, mille tulemusel kerkib linnaga suurepärases ühenduses olev mõistliku hinnatasemega elukeskkond. NOBE aastatepikkune kogemus elamuehituses tagab nutikad ehituslahendused ning kestva kvaliteedi.“

Terviklik Kastani Kodude arendusprojekt hõlmab endas Loo alevikus valmivat seitset moodsat elumaja kokku 280 korteriga.


Seotud artiklid