Läbimurre: globaalne ärikinnisvarahiid JLL valis 1Partner Advisory oma ametlikuks partneriks...

1Partner Advisory sai maailma ärikinnisvarafirmade esikolmikusse kuuluva JLL (Jones Lang LaSalle Inc.) ametlikuks partneriks Eestis, Lätis ja Leedus.

“Ainuüksi JLL Alliance Partner staatus ise annab ärikinnisvara sektoris tegutsejale omajagu kaalu juurde. Sisu poolelt saame nüüd klientidele pakkuda oluliselt laiemat rahvusvahelist haaret nii teenuste, nõustamiskogemuse kui ulatusliku investorite võrgustiku näol,” sõnas 1Partner Advisory juhtivpartner Mihkel Pärtel, kuid nentis samas, et hõbekandikul keegi midagi ette ei kanna ja endiselt tuleb iga tehingu nimel kõvasti tööd teha.

“Esimesed töised kontaktid 1Partner Advisory ja JLLi vahel olid juba enam kui tosina aasta eest, aga ametliku partneri staatus on muidugi väga suur samm edasi. Olen kindel, et meie koostöö toob Balti riikidesse juba lähiaastatel uusi rahvusvahelise haardega investoreid ja avab ka Eesti kapitalile uusi investeerimisvõimalusi,” ütles 1Partner Kinnisvaragrupi üks asutajatest Tanel Tarum ja lisas, et lisaks igapäevatööle on 1Partner Advisory täna laiendamas meeskonda ning arendamas välja uusi teenuseid.

Jones Lang LaSalle Inc. (JLL) on globaalne suurfirma, mille põhitegevus on ärikinnisvara tehingute nõustamine ja investeeringute juhtimine. Tegemist on New Yorgi börsil noteeritud ja mainekasse Fortune 500 nimekirja kuuluva ettevõttega, mille käive oli 2021. aastal ligi 20 miljardit eurot. JLL peakontor asub Ameerika Ühendriikides Chicagos ja harukontorid enam kui 80 riigis. JLL palgal on kokku ligikaudu 100 000 inimest.

1Partner Advisory on 1Partner Kinnisvaragruppi kuuluv ettevõte, mis pakub ärikinnisvara investeeringute nõustamist Baltikumis. Muu hulgas on ettevõtte teenuste hulgas tehingute nõustamine, varahaldus, vara hindamine, strateegiline nõustamine ning omaniku või üürniku esindamine.

1Partner on Baltimaade juhtiv kinnisvaragrupp, mille esindused asuvad Tallinnas, Tartus, Riias ja Vilniuses. 1Partner grupp pakub kinnisvara vahenduse, hindamise, ehituse, arenduse, halduse ja investeeringute juhtimise teenust.


Seotud artiklid