Infortar ostis Lasnamäel Tähesaju Kaksikute teise hoone

Eesti suurim investeerimisettevõte Infortar laiendab oma kinnisvaraportfelli ostes kinnisvaraarenduse ettevõttelt Restate Tallinnas Lasnamäel Tähesajus asuva järgmise loft-office-tüüpi ärihoone. 

„Infortarile on kinnisvara sama oluline kui investeeringud merenduse ja energeetika valdkonda. Täna on kinnisvaraturg muutustes ja võimalusi pakkuv, vaatame sellel avatud meele ja püsiva tahtega ringi, eesmärk on juba lähiajal veel täiendavalt oma kinnivaraportfelli mahtu suurendada,“ märkis Infortari juhatuse esimees Ain Hanschmidt.

“Meie hea koostöö sai positiivse jätku – aset leidnud müügitehinguga omandas Infortar Tähesaju Kaksikute kompleksis juba teise hoone. Ärihoone asub Tallinna suurima linnajao keskuses, mis on viimastel aastatel äripindade näol oluliselt täienenud ja sellega piirkonna atraktiivsust oluliselt kasvatanud,” sõnas Restate’i tegevjuht Risto Abel.

Septembris Lasnamäel aadressil Tähesaju tee 9 valminud silmatorkava arhitektuuri ja nutilahendustega loft-office-tüüpi hoone ühendab endas kaubandus-, teenindus-, büroo- ning laopindasid. Ärihoones tegutsevad Kohvisemu, Mereneid Trading, SkyAdvert Network ja teised ettevõtted. Hoone ehitaja on Eventus Ehitus.

Unikaalseks muudab antud hoone miniladude kontseptsioon, tagades lähipiirkonna elanikele ja ettevõtetele võimaluse ladustada oma igapäevaselt ruumi võtvad esemed spetsiaalselt selleks mõeldud erinevas suuruses ladudes. Piirkonnas on sedalaadi hoone esimene, ladude suurused varieeruvad 5 ja 20 m2 vahel.

 


Seotud artiklid