Kinnisvaraarendajad Scandium ja Everaus alustasid koostööd Hagen Bikes’iga

Eesti kastirataste tootja Hagen Bikes ning kinnisvaraarendajad Scandium ja Everaus sõlmisid strateegilise koostöö eesmärgiga edendada roheliikumist Harjumaal. Luige Kodude uued koduostjad saavad kingituseks elektrilise Hageni kastiratta.

Hagen Bikes kastirattad sobivad kogu perega liikumiseks ja igapäevasteks toimetusteks, olgu selleks poes- või turulkäik, lasteaeda sõit või muud igapäevased toimetused. Ratta spetsiaalsesse kasti mahub 2 väikest last, aga saab edukalt kasutada ka asjade transpordiks või poekottide koju toomiseks. Scandium ja Everaus kingivad ühiselt igale uuele Luige Kodude koduostjatele pere suurusele sobiva elektrilise kastiratta. Eritellimusel valmistab Hagen kuni nelja last mahutavaid rattaid.

Maido Lüiste, Scandium Kinnisvara juht: „Rohetiigri asutajaliikmena on roheline mõtteviis meie identiteedi osa. On levinud mõttemudel, et linna ääres elavates peredes on igapäevasteks toimetusteks vaja autot või mitut. Luiget, mis asub Tallinnast vaid 7 km kaugusel, ühendab Tallinnaga täispikkuses heas korras rattatee. Tee peale jääb lasteaed ja toidupood. Selliseid distantse elektrilise kastirattaga sõita on mugav, boonuseks enne tööpäeva alustamist natuke liikumist, värske õhk ja lastega koos veedetud aeg. Oleme tänulikud, et oleme leidnud eestimaise koostööpartneri, kelle unikaalne ratas seda kõike võimaldab.“

Kaspar Peek, Hagen Bikes asutaja ja tegevjuht: „Rattasõidu trend on Eestis ühe kasvav. Ka mina ise sõidutan igapäevaselt oma lapsi kastirattaga lasteaeda ja mänguväljakutele. Hea meel, et ka kinnisvaraarendajad märkavad rohetrende ja astuvad nende edendamiseks kindlaid samme. Scandiumi ja Everausiga jagame paljusid ühiseid väärtusi ja seetõttu usume, et koostöö saab olema viljakas!“

Luige Kodude kvartal on kerkimas Tallinna külje alla Luigele. Kokku arendavad Scandium ja Everaus ühiselt piirkonda 20 hoonet, millest suurim osa on ridaelamutüüpi kortermajad koos ligi 90 uue koduga. Lisaks kerkib kvartalisse lastehoid, rohealad ühiseks ajaveetmiseks ning piki küla jooksev jalutuspromenaad.


Seotud artiklid