Haaberstisse kerkivates Järveotsa Kodudes startis viimane etapp

Elamuarendusettevõte Bonava tõi turule Järveotsa Kodude viimase etapi. Harku järve läheduses asuvasse elupiirkonda Haaberstis kerkib kokku viis korterelamut 174 korteriga ning terviklik elukeskkond koos läbimõeldud puhke- ja mängualadega valmib 2023. aasta sügiseks.’

Järveotsa Kodude viimases etapis valmivad 5- ja 8-kordne elamu aadressil Tasandi 5 ja Astangu 23, milles on kokku 74 2-4-toalist kodu suuruses 40-80,7 m².

„Tänastes muutlikes turutingimustes muutub koduostjate jaoks üha määravamaks kinnisvaraarendajate usaldusväärsus ja läbipaistev tegutsemine. Bonavalt uue kodu ostjad saavad olla kindlad, et ostu-müügilepingus fikseeritud kodu hind on kliendi jaoks lõplik. Olles koduostu otsuse eelnevalt hoolikalt läbi kaalunud, on uusarenduste puhul otstarbekas leping sõlmida pigem arenduse algfaasis, et end võimalikest tulevastest hinnamuutustest mitte mõjutada lasta,“kommenteeris Bonava müügi- ja turundusjuht Lauri Laanoja.

Järveotsa Kodud pakuvad peredele ühtaegu nii kaasaegse linnakodu mugavusi kui looduslähedust. Kodusid iseloomustavad läbimõeldud planeeringud, suured aknad ja kaasaegne vesipõrandaküte ning iga kodu juurde kuulub hubane rõdu ja isiklik panipaik. Elamutele omistatakse energiatõhus B-energiaklass.

Koos hubaste puhke- ja mängualadega rajatakse tulevaste elanike jaoks terviklik elukeskkond, kus parkimine on viidud turvaliselt majade alla ja kinnistu piiridele ning tööde käigus on välja ehitatud ka uus Tasandi tänav. Samuti säilitatakse ja korrastatakse kinnistuga piirnev Järveotsa oja, mis koos terviserajaga loob kogu piirkonnale lisaväärtust ja omanäolisust.

Järveotsa Kodude esimene elamu aadressil Tasandi 8 valmis 2021. aasta lõpus ning kõik elanikud
on sisse kolinud. Teise etappi kuuluvates Tasandi 1 ja 3 elamutes leidub veel vabu kodusid, mis on
sissekolimiseks valmis juba käesoleval sügisel. Kogu elupiirkond viie korterelamu ja 174 koduga
valmib 2023. aasta sügiseks.

Järveotsa Kodud on kaasaegne, peresõbralik ja looduslähedane Bonava naabruskond Haaberstis,
Harku järve lähistel. Kodu läheduses on toidupoed, terviserajad, koolid ja lasteaiad ning Rocca al
Mare Keskus, Saku Suurhall, Teras Beach ja Tallinna Loomaaed jäävad vaid lühikese autosõidu
kaugusele.

Tutvuge lähemalt Järveotsa Kodude uue etapiga projekti veebilehel.

 


Seotud artiklid