Everaus Kinnisvara sai Kindlusepealse Villad pidulikult sarikate alla

13. detsembril toimus Järvekülas asuva Kindlusepealse Villade elamuarenduse sarikapidu. Uusarendus pakub mugavat ja mõnusat elamisvõimalust, olles samas energiatõhus ja esteetiliselt kaunis. Esimesed eramud ja paarismajad valmivad 2024. aasta suvel.

Ettevõtte tegevjuhi Janar Muttiku sõnul iseloomustavad Everaus Kinnisvara premium-klassi arendusi eristuv ja esteetiline arhitektuur, kompromissitu kvaliteet, kõrge mugavusstandard ning kaasaegsed ja säästlikud tehnolahendused. „A-energiaklassiga Kindlusepealse Villades on maaküte, soojustagastusega ventilatsioon ja maaküttepõhine jahutus, mida toetavad päikesepaneelid,“ toob Muttik näiteks, „kõiki eramuid ja paarismaju iseloomustab  kasutajamugavus nii toas kui väljas. Individuaalne elektriauto laadimisjaam, nutikodu lahendused, jäätmete sorteerimislahendused, kamin elutoas ja ergonoomiline terrassivann on  premium-klassi elemendid, mis koduotsijaid Järveküla arenduses kõnetavad.“

Muttik lisab, et eduka projekti alustalaks on lisaks premium-klassi mugavustele ka asukoht ja arenduse oskuslik integreerimine ümbritseva naabruskonnaga, luues nii ühtse terviku ja väärtustades elukeskkonda laiemalt. „Nii asukoht kõrgelt hinnatud elamupiirkonnas kui detailideni läbimõeldud välis- ja siselahendused on Kindlusepealse Villade müügiedu tugevalt toetanud. Enam kui pool arendusmahust oli klientidele ette müüdud juba enne  ehituse algust ja täna on saadaval  viimased eramud ja paarismajad,“ räägib Muttik.

Everaus Kinnisvarale omaselt ei ole ka Kindlusepealse Villades  arendaja poolt kindlaks määratud siseviimistluspakette. „Trendikas on isikupärane kodu ja seetõttu valib meelepärase siseviimistluse meie arendustes mitmekesise valiku hulgast klient, mitte meie. Kuna ehitus on aga peagi jõudmas siseviimistlustöödeni, siis vaid mõnda aega on uutel ostuhuvilistel veel võimalus oma kodu siseviimistluses kaasa rääkida. Pärast tööde algust valib müümata kodudele siseviimistluse arendaja sisekujundaja,“ lisab Muttik.

Sarikapeol osalenud tulevase koduomaniku Kristi Märtini sõnul valis nende pere Kindlusepealse Villade arenduse oma uueks elukohaks mitmel põhjusel. „Mugav ja avar planeering, vaikne asukoht ning kogenud arendaja,“ loetleb Märtin ostuargumente, „meie jaoks oli oluline ka nelja magamistoa olemasolu, mis võimaldab kõikidel lastel oma toad saada. Enamikel müügis olevatel majadel on paraku vaid kolm magamistuba.“ Samuti olid Märtinite pere  jaoks olulised A-energiaklass, premium-klassi materjalid ning mugavad lahendused nagu päikesepaneelid, elektriauto laadija ja maaküttepõhine jahutus.

Järveküla uusarendusse rajatakse kaheksa villa tüüpi eramut ning kolm paarismaja kuue majaosaga. Kindlusepealse Villad valmivad 2024. aasta suvel.


Seotud artiklid