Esimesed poolsada perekonda kolivad ligi 50 miljonit maksva minevasse Uus-Järveküla elurajooni

Kolmandik ligi 50 miljonit eurot maksva minevast, enam kui 200 ridaelamu ja paarismajaga Uus-Järvekülas elurajoonist on valmis, poolsada pere kolib lähiajal uutesse kodudesse ja ka tänasel koduotsijal on esmakordselt võimalus uude ridamaja koju kasvõi hommepäev sisse kolida.

Invego juhi Kristjan-Thor Vähi sõnul otsustas ettevõte ehitada uusi kodusid valmis väikese varuga. “Esimest korda viimase tosina aasta jooksul on olukord, kus ridaelamu kodu ei pea ostma paberilt, vaid saab täiesti valmis majades endale sobilikus viimistluses kodu kohapeal välja valida,” rääkis Vähi.

“Uus-Järveküla on terviklik elurajoon peredele, kes soovivad elada looduse keskel, linna vahetus läheduses ja eelistavad kortermajade pakutavaga võrreldes suuremat privaatsust.,” sõnas Invego arenduste juht ning lisas, et kõigil kodudel on aiad ning suured terrassid. Uus-Järvekülas on jalutuskäigu kaugusel poed, kool ja lasteaiad ning linna viivad head ühendused nii ühistranspordi kui autoga.

Uus-Järveküla elurajooni arendab Invego ja projekti finantspartneriks on EfTEN Capitali kinnisvarafond EfTEN United Property Fund. Uus-Järveküla projekteeris PIN Arhitektid ja ehitustööde eest vastutab NOBE.

Invego on Eesti juhtivaid kinnisvaraarendusega tegelevaid ettevõtteid, mis on Tallinnas ja selle lähiümbruses viimastel aastatel rajanud kokku üle 1100 kodu ning 20 000 m2 äripindasid. Invego mahukamateks arendusteks on hiljuti valminud Tiskreoja ja Tabasalu Kodu ning täna töös olev Luccaranna elurajoon.


Seotud artiklid