Everaus Kinnisvara alustas Tallinna külje all Kangru Kodu elamukvartali müüki

Everaus Kinnisvara alustas Tallinna külje all Kiili vallas asuvas Luige alevikus Kangru Kodu nimelise elamukvartali kruntide müüki. Eksklusiivne arendus koosneb 47 elamuühikust, millest 10 eramukinnistut müüakse krundina ning ülejäänud arendusalale rajab arendaja eramud ja ridaelamud. Kangru Kodu arendusest leiab kõrghaljastusega avarad ja suured krundid, kuhu saab ehitada oma soovidele vastava maja või valida välja sobiva kodu arendaja pakutud projektide seast.

„Kangru Kodu arendust iseloomustavad ainulaadsed suured ja avarad kõrghaljastusega krundid, mis on Tallinna lähistel pigem haruldus,“ kirjeldab Everaus Kinnisvara tegevjuht Janar Muttik ettevõtte värsket arendusprojekti, „tegemist on hinnatud asukohaga neile, kelle jaoks on oluline nii privaatsus kui linnalähedus. Kõrgete puude alt ja linnulaulu keskelt jõuab Tallinna kesklinna vaid viieteistkümne minutilise autosõiduga.“ Kangru Kodu elamurajoonis on 16 elamukrunti ning tulevikus lisandub sinna 31 ridaelamut. „Kui arvestame, et keskmine lastega leibkond on neljaliikmeline, siis elab elurajoonis tulevikus pea 200 inimest,“ lisab Muttik.

Kangru Kodu elamukrundid annavad tulevastele koduomanikele vabad käed oma unistuste kodu loomiseks. „Kliendid saavad soovi korral ehitada maja vastavalt oma projektile, ent kuna ühtne disain ja visuaalsed lahendused lisavad väärtust kogu kvartalile, siis saab soetada meie käest krundi ka hoonestatud kujul. Samuti pole saladus, et koduehitus on paljude jaoks keeruline ja kurnav protsess, mistõttu on arendaja kaudu terviklahenduse soetamine tunduvamalt mugavam,“ sõnab Janar Muttik lisades, et Kangru Kodu kliendid saavad soovi korral valida ühe- ja kahekorruselise majaprojekti vahel.

Kui elamukrunte saab soetada juba praegu, siis ridaelamute müügiga alustatakse 2024. aasta lõpus – hetkel on arendajal käimas samas piirkonnas teise ridaelamutest koosneva rajooni ehitus ja ridaelamute huvilised suunatakse Luige Kodude arenduse juurde, mille esimene etapp valmib tuleval aastal. Kangru Kodu teede- ja kommunikatsioonide ehitus algab juba sel suvel ning hooneid projekteeritakse ja ehitatakse tuleval aastal. Kangru Kodu esimene etapp valmib 2025. aasta esimeses kvartalis.

Everaus Kinnisvara on terviklike elukeskkondade rajamises juba kogenud ja hinnatud tegija – nende käe all on valminud korduvalt auhinnatud Uuesalu Kodu, Lagedi Kodu ja Keila Kodu ning hetkel on ehitusjärgus Kindlusepealse Villade kvartal ning Luige Kodude elurajoon. Ettevõtte portfellis ootab arendamist veel 600 elamuühikut.

Rohkem infot Kangru Kodu arenduse kohta leiab veebilehelt kangrukodu.everaus.ee

Rohkem infot Luige Kodude ridaelamute kohta leiab veebilehelt luigekodud.ee


Seotud artiklid