EfTENi fondi ja Invego ühisarendusse osteti esimese kuuga kolm majatäit kodusid

EfTEN United Property Fund ja kinnisvaraarendaja Invego poolt Rae valda rajatava Uus-Järveküla elurajooni osteti esimese kuuga 16 ridaelamukodu, mis on kümnendik projekti kogumahust. Projekti kogumaksumus on 45 miljonit eurot ning esimene etapp valmib 2023. aasta kevadel.

“Esimesed kolm majatäit kodusid on sisuliselt müüdud ja tänasest panime müüki juba järgmised kolm maja,” kinnitas Uus-Järvekülat arendava Invego juht Kristjan-Thor Vähi, kelle sõnul on arenduse tugevusteks nii kiire ja mugav ühendus Tallinnaga, väga head lasteaiad-koolid ja muu eluks vajalik taristu ning samas looduse lähedus. “Kindlasti aitab poolteist aastat ette müügitehinguid sõlmida fakt, et arenduse taga seisab EfTENi näol ka väga mainekas investor,” rõhutas Vähi.

“EfTEN United Property Fundi pea 3000 investoril on põhjust rõõmu tunda, et projekti müük on esimesest päevast alates kenasti käima läinud. Selle projekti kaasinvestoriks võib ka täna saada igaüks, kes soetab EfTEN United Property Fundi osakuid kasvõi 10 euro eest,” selgitas EfTENi jaeärisuuna juht Kristjan Tamla.

Uus-Järveküla elurajooni projekteerib PIN Arhitektid, kokku rajatakse 165 ridaelamut ja paarismaja. Ehitus algab 2022. aasta alguses ning esimesed kodud valmivad 2023. aasta kevadel. EfTEN United Property Fund rahastab Uus-Järveküla elurajooni arendust 2,5 miljoni euro suuruse investeeringuga.

EfTEN Capital on suurim ärikinnisvarafondide valitseja Balti riikides. EfTEN Capitali hallatavate varade maht on 800 miljonit eurot ning kokku juhib EfTEN Capital kuute kinnisvarasse investeerivat fondi. Ettevõttel on esindused kõigis kolmes Balti riigis ning kokku töötajaid üle 50 inimese.

Invego on Eesti juhtiv terviklike elurajoonide arendaja, kelle käe all on valminud Uus-Järveküla läheduses asuv Vana-Peetri elurajoon ning hetkel on valmimisel Tiskreoja, Tabasalu Kodu ja Luccaranna elurajoonid. Viimase viie aasta jooksul on ettevõte rajanud Tallinna ja selle lähiümbrusesse kodud enam kui 500 perele.


Seotud artiklid