Alternatiiv eramule: Pärnus algas roheliste väliruumidega elukorteritega villa ehitus...

“Kaugeltki kõik pole majainimesed ja kaugeltki kõigil ei ole aega tegeleda oma maja hoidmisega, kuid kodutunne seostub ikka aia ja rohelusega,” selgitas LVM Kinnisvara juhatuse liige Ingmar Saksing. “Ehitame seetõttu koduemotsiooni kõrgelt hindavale ostjale väikese villa tüüpi kortermaja suurde aeda, peaaegu kesklinna, kuid keset loodust.” Saksingu sõnul sobivad kodud eeskätt nõudlikule inimesele, kes hindavad kodu miljöö kõrval ka liikumisvõimalusi, head arhitektuuri ja kvaliteetset siseviimistlust.

Tulevikumaja Aed kerkib Pärnus ülipopulaarsesse piirkonda rannapromenaadi ääres, aadressil Mai 73. Kümnest elukorterist kuuel on avarad terrassid, ülejäänutel rõdud; villa juurde kuulub ka turvaline privaatparkla ja panipaigad. Madal villa sobitub oma modernse, kuid vaoshoitud arhitektuuri ja kõrghaljastusega Pärnu rannapiirkonna miljöösse.

Foto: LVM Kinnisvara

Mai 73 saab olema kolmekorruseline 10 elukorteriga ligi 700 m² suletud netopinnaga villa. Korterite hind jääb vahemikku 195 000 kuni 370 000 eurot. Hoone arhitektid on Hardi Lehemaa ja Helle-Ann Urgard arhitektuuribüroost Pind.

LVM Kinnisvara on 1992. aastal asutatud kinnisvarafirma, kellel on esindused Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Kuressaares ning kelle teenuseid on kasutanud enam kui 50 000 klienti. Ettevõttel on hetkel müügis 1000 kinnisvaraobjekti 201 miljoni euro väärtuses. Ettevõtte kodulehekülg on 80 000 külastusega kuus enim külastatav kinnisvarafirma koduleht Eestis.


Seotud artiklid