Vaata, kes olid parimad maaklerid veebruarikuus

Maakler näeb palju vaeva, et just tema klientide kuulutused saaksid enim tähelepanu ja leiaksid seeläbi ka ostja. Tunnustame maaklereid nende hea töö eest ja toome Sinuni veebruarikuu parimad maaklerid, kelle kuulutusi vaadati möödunud kuul kõige rohkem.

#1 Triin Loodus

Triin töötab eliitkinnisvara ettevõtes Baltic Sotheby’s International Realty. Triin liitus Baltic Sotheby’s kinnisvarabürooga 2013. aastal ning on tänaseni vägagi nõutud meeskonnaliige. Triin on oma kolleegide ja klientide seas kõrgelt hinnatud tänu oma professionaalsusele ja positiivsele ellusuhtumisele. Ta on samuti tuntud väga energilise inimesena, keda saadavad alati suurepärased töötulemused.  Triinul on hetkel 15 aktiivset kuulutust.

Triinu profiili ja kuulutusi vaata siit >>

#2  Imre Hardõkainen

Imre töötab Pindi Kinnisvaras ja tegeleb peamiselt äri- kui ka elukondliku kinnisvara müügi-, üüri- ja ostutehingute vahendamisega. Imre töötab kinnisvara sektoris alates 2007. aastast ning peab oma suurimaks tugevuseks suurt kogemuste pagasit selles valdkonnas. Imre moto on “Võimatuid asju ei ole olemas!”

Imre profiili ja kuulutusi vaata siit >>

#3  Mario Karro

Mario Karro töötab Mario Karro Kinnisvaras ja tema objektid asuvad Viljandimaal ja Jõgevamaal. Mario on kinnisvaraalal tegutsenud alates 2002. aastast, ta töötab iga päev selleks, et pakkuda oma klientidele parimat teenust.

Mario profiili ja kuulutusi vaata siit >>

#4  Lauri Kolk

Lauri Kolk töötab Adrem Kinnisvaras. Lauri tegutseb Harjumaa ja Saaremaa piirkonnas ning tal on hetkel 58 aktiivset kuulutust.

Lauri profiili ja kuulutusi vaata siit >>

#5  Karl-Johannes Kadak

Karl-Johannes töötab Apell Kinnisvaras. Karl-Johannes on elamispindadele ja kinnistutele spetsialiseerunud maakler ning tal on hetkel 97 aktiivset kinnisvaraobjekti.

Karl-Johannese profiili ja kuulutusi vaata siit >>

6.  Henel Aava (LVM KINNISVARA)
Vaata Heneli profiili ja kuulutusi SIIT

7. Riho Mõisaäär (UUS MAA KINNISVARABÜROO)
Vaata Riho profiili ja kuulutusi SIIT

8.  Maksim Morgunov (UUS MAA KINNISVARABÜROO)
Vaata Maksimi profiili ja kuulutusi SIIT

9.  Aime Opermann (ARCO VARA KINNISVARABÜROO)
Vaata Aime profiili ja kuulutusi SIIT

10. Nathalie Girs (BALTIC SOTHEBY`S INTERNATIONAL REALTY)
Vaata Nathalie profiili ja kuulutusi SIIT

Palju õnne kõigile Kinnisvara24 meeskonna poolt! 🙂

NB! Kui soovid ka siin topis olla, siis tea, et sotsiaalvõrgustikes oma kuulutuste levitamine Kinnisvara24 lingiga aitab sellele suuresti kaasa 😉

Vaata ka eelmise aasta parimate maaklerite esikümmet SIIT 


Seotud artiklid