Tule meile ärikliendihalduriks!

Kinnisvara24.ee on Eesti üks suurimaid kinnisvaraportaale, mida haldab Kinnisvarakeskkond OÜ. Ettevõtte omanike hulka kuuluvad Ekspress Grupp ja Eesti juhtivad kinnisvarabürood. Meie eesmärk on olla oma kasutajate jaoks kõige mugavam koht, kus kinnisvara kohta informatsiooni saada või jagada.

OTSIME OMA MEESKONDA ÄRIKLIENDIHALDURIT, KES ON ÜKS MEIE VÕTMEISIKUTEST JA KELLE PEAMINE ROLL ON KASVATADA JÄRJEPIDEVALT MEIE ÄRIKLIENTIDE ARVU JA MÜÜGIMAHTUSID.

MIKS SEE TÖÖKOHT ON VÄGA HEA VALIK?

Töötad koos oma ala professionaalidega.
Sa saad äri teha kinnisvaravaldkonna tipptegijate – firmaomanike, maaklerite, kinnisvaraarendajate, turundusjuhtidega. Ja muidugi meie oma tiim – meie tiimiliikmetel on  pikk kogemus äride käivitamisel, internetiportaalide tegemisel, aga ka müügis ja turunduses. Seda kogemust jagame Sinuga.

Sinu roll on ülioluline.
Ühena meie tiimi võtmeisikutest mängid ülitähtsat rolli ägeda ettevõtte ülesehitamise juures. Sinu töö eesmärk on läbi süstemaatilise ja järjepideva müügitöö oma isiklike ja ettevõtte müügieesmärkide saavutamine.

Väga hea töötasu.
Kinnisvara24-s teenid Sa väga head palka ja võid olla kindel, et töötasu suurus sõltub Sinust endast. Põhipalgale lisandub tulemustasu, mis mitmekordistab Sinu palga. Palgal ülemist piiri ei ole.


Selleks, et kandideerida, saada palun meile kiri, e-posti aadressil info@kinnisvara24.ee. Palun lisa kirjale ka oma CV ja põhjendus, miks Sa seda tööd teha tahaksid.


Seotud artiklid