Top10 kinnisvarakuulutused, november 2019

Novembrikuus oli Kinnisvara24.ee portaalis kokku umbes 20 500 kuulutust. Toome välja novembrikuu kõige populaarsemad kinnisvarakuulutused — vaata, millised kodud meie külastajatele kõige enam huvi pakkusid. Siin on sulle Kinnisvara24.ee möödunud kuu kuulutuste TOP10.

1. Luksuslik villa Maarjamäel, hind 3 300 000€

Kaunis ja suursugune eramu Tallinna ühes magusamas piirkonnas – Maarjamäel. Kolmekorruselises majas on 12 tuba ning avar hoov koos basseiniga. Hoone asub vaid 250 meetri kaugusel merest ja selle pindala on 645 ruutmeetrit.

Tutvu pakkumisega siit>>

2. Moodne mikrokorter Kadrioru piiril, hind 52 000€

Hubane soklikorruse korter on sisustatud maitsekalt ja modernses võtmes. Olemas on kõik eluks vajalik. Sundventilatsioon ja põrandate all paiknev küttetorustik loovad mõnusa sisekliima ning
kõrged paekivist võlvlaed koos rahulike toonidega interjööris õdusa õhustiku.

Tutvu pakkumisega siit>>

3. Saunaga korter Ääsmäel, hind 28 900€

Läbi maja planeeringuga soodsate kuludega 2-toaline korter Ääsmäel, mis müüakse soovi korral koos mööbliga. Tegemist on väga vaikse ja rohelise piirkonnaga, kus on olemas kõik eluks vajalik.

Tutvu pakkumisega siit>>

4. Stuudiokorter Tallinna kesklinnas, hind 53 000€

Pakkumisele on tulnud väike aga hubane stuudiokorter Tallinna kesklinnas. Korteris on olemas kõik mugavaks eluks vajalik ning korteri asukoht on olenemata kesklinna lähedusest väga vaikne ja rahulik.

Tutvu pakkumisega siit>>

5. Hubane kodu mõnusas Rannamõisa külas, hind 299 999€

Müüa avar ja hubane kodu mõnusalt vaikses ning rohelises Rannamõisa külas, Harku vallas. Maja asub suurest teest eemal, Tilgu sadama lähedal. Imeline elukoht pankranniku nõlval looduse nautimiseks!

Tutvu pakkumisega siit>>

6. Ainulaadne rehielamu Lääne-Virumaal, hind 75 000€

Pakkumisel on kinnistu kus paiknevad renoveeritud rehielamu, maakiviseintega suur ait, võimsate maakiviseintega lauda müürid ja palkseintega elamuosa. Hoone on väga hästi renoveeritud, teist sellist rehielamut on raske leida. Maja sobib aastaringseks elamiseks!

Tutvu pakkumisega siit>>

7. Unikaalse asukohaga suvemaja Laulasmaal, hind 155 000€

Unikaalses asukohas Laulasmaa rannal, ootab suvemaja uusi omanikke! Selle suvila puhul ei ole fraas “otse rannal” lihtsalt sõnakõlks vaid antud kinnistu ulatub reaalselt Laulasmaa lahe liivasele ranna-alale välja! Tegemist on nostalgilise ja antud piirkonnas tüüpilise suvemajaga, mis kannab ehedat ajastu vaimu ning on siseruumide osas mõnevõrra kaasajastatud.

Tutvu pakkumisega siit>>

8. Ruumikas elumaja Valga linnas, hind 99 000€

Tegemist on heas seisukorras oleva kivimajaga Valga linnas, mida ümbritseb suur aed ja hea naabruskond. Hoone pindala on kokku 420 ruutmeetrit ning seal on 9 tuba. Kogu mööbel hinna sees!

Tutvu pakkumisega siit>>

9. Unikaalne eramaja Tallinna vanalinnas, hind 1 600 000€

Unikaalne eramuansambel ehedas keskaegses miljöös. Kinnistu hoonestus on restaureeritud ehedas ajastutruus stiilis. Suviti rohelusse uppuvas ja idüllilises siseõues avaneb erakordne panoraam naabruses asuvale keskaegsele Kiek in de Köki kindlusetornile ja iidsele linnamüürile.

Tutvu pakkumisega siit>>

10. Mõnus suvemaja Laulasmaal, hind 55 000€

Armas suvila kauni loodus keskel. Hoones on 5 tuba ja ruumi lausa 100 ruutmeetrit. Suvilat ümbritseva kinnistu suurus on 1021 ruutmeetrit ja sellel leidub mitmeid viljapuid ja marjapõõsaid ning samuti ka hubane istumisnurk. Antud suvemaja eeliseks on ka see, et meri asub väga lähedal!

Tutvu pakkumisega siit>>

Tutvu ka oktoobrikuu Top 10 kinnisvarakuulutustega>>

Kõiki kinnisvarakuulutusi näed siit>>


Seotud artiklid