Top 10 kinnisvarakuulutused septembrikuus

Septembris oli Kinnisvara24.ee portaalis kokku ligi 20 400 kuulutust. Toome välja semptembrikuu kõige populaarsemad kinnisvarakuulutused — vaata, millised kodud meie külastajatele kõige enam huvi pakkusid. Siin on sulle Kinnisvara24.ee septembrikuu kuulutuste TOP 10.

1. Spa-kompleksiga villa Meremõisa külas, hind 1 490 000€

Luksuslik eramaja kaunis mereäärses piirkonnas. 428 ruutmeetrine elamu peidab endas kolme magamistuba, spad koos mitme sauna ja basseiniga. Magamistubadest avaneb vaade männimetsale ja merele. Tegemist on suletud rajooniga,  mis tagab väga privaatse ja rahuliku elukeskkonna.

Tutvu kuulutusega siit.

2. Modernne ja eksklusiivne maja Pirital, hind 2 600 000€

Suursugune ja ainulaadne kodu mereäärses ning turvalises piirkonnas. Antud maja kogupind on 744 m2, krundi suurus on 2383 m2. Maja kaasaegne küttesüsteem hoiab kulud väga madalal, mugavust lisab “targa maja” lahendus ning kinnistut aitab hooldada automaatne kastmissüsteem.

Tutvu kuulutusega siit.

3. Villa koos oma liivarannaga Suurupi külas, hind 1 799 000€

Maja paikneb eriliselt suurel privaatsel krundil, mis piirneb merega, kaasa arvatud kaunis liivarand. Kinnistu asub vaid 15 minuti sõidu kaugusel Tallinnast, looduslikult kaunis kohas, ümbritsetuna Muraste looduskaitsealast. Hoone interjööri on projekteerinud New Yorgis ja Londonis õppinud sisearhitekt. Kasutatud on vaid parima kvaliteediga ehitusmaterjale ja luksuslikke looduslikke viimistlusmaterjale. Maja on ümbritsetud professionaalselt kujundatud terrassidest ja aiast, kust leiate ka laia valiku puuviljapuid ja-põõsaid.

Tutvu kuulutusega siit.

4. Kaunis majake vaikses rajoonis Toila alevikus, hind 155 000€

Maja on valminud 2017. aastal ning on valmis vastu võtma oma esimesi elanikke. Tegemist on suurepärase asukohaga! Läheduses asuvad Toila park, Spa hotell, promenaad ja meri.

Tutvu kuulutusega siit.

5. Korralik ja ruumikas 2-korruseline maja Tabasalu keskuses, hind 469 000€

Suurepärase asukohaga eramu kogupinnaga 274 ruutmeetrit. Ideaalne variant suurele perele või näiteks kahele leibkonnale. Läheduses asuvad kool, spordihoone ujulaga, staadion, hiljuti valminud kolme siseväljakuga tennisehall, lasteaed, kauplused ja söögikohad, perearstikeskus, kergliiklusteed, ümbruses eramud, meri lähedal. Samuti väga hea transpordiühendus Tallinna erinevate piirkondadega.

Tutvu kuulutusega siit.

6. Mereäärne eramu Jõelähtme vallas, Saviranna külas, hind 132 000€

Kõrge kaldapealne kinnistu, vaid 38 meetrit merepiirist. Kinnistul paikneb 2008 valminud puitvoodriga kivimaja üldpinnaga 180m2. Hoovi piirilt viib trepp kaunisse mereranda. Läheduses kogu vajalik infrastruktuur ning Tallinna kesklinn vaid 20-minutilise autosõidu kaugusel.

Tutvu kuulutusega siit.

7. Eramu kauni Lõuna-Eesti looduse keskel, hind 205 000€

Kagu-Eestit kaunistava kuppelmaastiku vahel peidab ennast imelise vaatega avar ja valgusküllane eramu. Kõrghaljastus ja hooldatud hoov, korrastatud tiik ja selle kaldal väike hubane saun koos grillkojaga. Kõik on nii nagu peab. 2011. aastal valminud eramu asub Tartumaal Kodijärve külas, mis on 5 kilomeetri kaugusel Pangodist. Otepääni jääb 14 ja Tartusse 24 kilomeetrit. Tartu linna piirini jõuab 13 minutiga.

Tutvu kuulutusega siit.

8. Eksklusiivne paarisvilla osa Kadriorus, hind 599 000€

Tegemist on oma ala tippude poolt projekteeritud ja kujundatud väljapaistva ehitisega Tallinna kauneimas asukohas, Kadrioru pargi veerel.

Hoone projekteeris auhinnatud arhitekt Indrek Almann arhitektuuribüroost Pluss. Hoone ja ruumide paigutus on hoolikalt läbimõeldud tagamaks eluruumidesse ja terrassile maksimaalselt päevavalgust. Elamisel on kolm korrust ning planeering võimaldab privaatsust ka suurema pere korral.

Tutvu kuulutusega siit.

9. Vaiksel Tallinna kõrvaltänaval asuv majaosa, hind 89 000€

Tegemist on väga ruumika ja privaatse 2-toalise majaosaga. Pindala on 81.2 ruutmeetrit.  Teisel korrusel asub avatud elutuba koos kööginurgaga, suur magamistuba, esimesel korrusel põrandaküttega dušširuum koos WC-ga. Keldris suur garaaž.

Tutvu kuulutusega siit.

10. Looduskaunis paigas asuv maakodu, hind 34 900€

Suure aiaga vana talukoht Tartu maakonnas, Elva vallas, Verevi küllas Võrtsjärvest vaid 2500m kaugusel! Elumaja on väga hästi säilinud oma ehitusaegse ilmega. Hoovi ääristavad kõrged puud ning maja ümbritsev aed on hooldatud ja kaunis. Lisaks ka rohkesti viljapuid ja marjapõõsaid.

NB! See maakodu on omale juba uue omaniku leidnud!

Tutvu kuulutusega siit.

Kõiki kinnisvarakuulutusi näed siit>>.

Vaata ka augustikuu Top 10 kinnisvarakuulutusi>>.


Seotud artiklid