Tallinnas Kristiines hakati uut ridaelamut ehitama

LVM Kinnisvara pani sel nädalal nurgakivi oma Tallinnas Kristiines Tüve tänavale rajatavale ridaelamule. Müügihindades 3 miljoni euroni ulatuva projekti juures on pool kodudest juba uue omaniku leidnud.

LVM Kinnisvara juhatuse liikme Ingmar Saksingu sõnul on Tüve tn 47 ridaelamuprojekt hea näide sellest, et kui tegu on heas asukohas ja kvaliteetse varaga, leiab see Tallinnas ostjad kiiresti ka siis, kui tegu ei ole tootega, mille keskmes on hind. „Tüve tänava ridaelamu vastu ilmutatava huvi taga on fakt, et  Kristiines pole enam kvaliteetseks ridaelamute uusarenduseks sobilikke krunte jäänud,“ märkis ta.

Tüve tänava ridamaja on Kristiines, kus on vaikseid tänavaid ja palju linnulaulu. Kodude läheduses on uuendatud Räägu park, lasteaiad ja koolid. Kõik boksid on 120,5 rm üldpinnaga 4-toalised, millel on funktsionaalne ja hea planeering. Igal boksil on veel 12,8 rm suurune rõdu ja 14,4 rm suurune terrass pluss kaks autokohta tõkkepuuga piiratud õuealal. Arhitekt Velle Kadalipp (arhitektuuribüroo JVR) on toonud majale helgust heleda arhitektuuri ja Tüve tänava nimele sobivalt lisab fassaadile iseloomu hele puit.

LVM Kinnisvara on 1992. aastal asutatud kinnisvarafirma, kellel on esindused Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Kuressaares ning kelle teenuseid on kasutanud enam kui 50 000 klienti. Ettevõttel on hetkel müügis 1200 kinnisvaraobjekti 250 miljoni euro väärtuses. Ettevõtte kodulehekülg on 80 000 külastusega kuus enim külastatav kinnisvarafirma koduleht Eestis.


Seotud artiklid