Pro Kapitali müügi- ja turundusjuht Carmen Kukk suundus Scandium Kinnisvarasse

Pro Kapitali müügi- ja turundusjuht Carmen Kukk suundus Scandium Kinnisvarasse

Pro Kapitalis viimased neli ja pool aastat müüki ja turundust juhtinud Carmen Kukk asus tööle Scandium Kinnisvaras. Pikaajalise kinnisvara turundamise taustaga Kukk võtab Scandiumis üle müügi- ja turundusjuhi rolli. Eesmärk on keskenduda inspireerivate ruumide arendamisele, seda nii üürikinnisvara, kodude kui ka büroode segmendis.

Carmen Kukk on Eesti kinnisvaraarendusega seotud juba 15 aastat. Viimased neli ja pool aastat juhtis ta Pro Kapitalis elamukinnisvara müüki ja turundust. Lisaks Eestis asuvatele Kalaranna Kvartalile ja Kristiine Cityle juhatas Kukk ka Pro Kapitali Lätis asuvate arenduste turundusmeeskondi.

Maido Lüiste, Scandium Kinnisvara tegevjuht: Oleme Scandiumiga väikekorterite ja üürimajade segmendist välja kasvamas. Juba täna on meil töös mitmed inspireerivad suurprojektid Tallinnas, mis keskenduvad nii büroode kui ka kodude rajamisele. Carmen oma väga tugeva kinnisvara müügi ja turunduse kogemusega on meie tiimile hea täiendus, seda nii arenduste kontseptsioonide loomisel kui ka hilisemas müügifaasis. Olen kindel, et Carmeni abiga saame pakkuda veelgi põnevamaid ruume ja keskkondi, kus on hea elada, töötada ning oma vaba aega veeta.“

Carmen Kukk, Scandium Kinnisvara müügi- ja turundusjuht: „Olin Scandiumi tegemistega kursis juba selle loomisest peale. Meeskonnaga liituma meelitas mind juhtide Maido Lüiste ja Kalle Aroni väga eriline energia ja visioon Scandiumi arenguks. Nende maailmavaade ja lähenemine arendustele on unikaalne, kasutajakeskne ja keskkonnasõbralik.“

„Tänases Scandiumi kiire arengu faasis on minu eesmärk luua arendus- ja turundustiimiga koostöös inspireerivaid ruume, kasutades ära arhitektuuri, sisearhitektuuri ja maastikuarhitektuuri parimaid võimalusi. Kujundades ümbritsevat keskkonda sihtrühmadele omaseks, arendame inimeste elukvaliteeti. Usun, et juba peagi saame välja tulla väga eriliste projektidega. Kuna Scandium on laiendamas oma portfelli ka Poola turul, on meie tegevuskava lai ja kõrgete eesmärkidega,“ kommenteeris Kukk.

Scandium Kinnisvara on Eesti kapitalil põhinev professionaalne üürikinnisvara arendaja. Meie fookuses on tootliku ja kaasaaegse üürikinnisvara loomine just sinna, kus seda parasjagu kõige enam vajatakse. Lühidalt öeldes – arendame paremat elukvaliteeti.

www.scandium.ee

Lisainfo

Carmen Kukk, Scandium Kinnisvara müügi- ja turundusjuht

e-post: carmen@scandium.ee

Tel. +372 53462480

www.scandium.ee

 

Allikas: Scandium


Seotud artiklid