Pärnu mere äärde rajatava korterelamu Mai 71 – Sarikapidu on peetud

13nda juuli südasuvisel pealelõunal saabus oluline etapp kui Miston Capital OÜ arendatav Mai 71 kodude ehitajatele peeti tänupidu ning katuselt toodi sarikapärg. Ehitajad halastasid arendajale ning traditsioone uueks loodes anti Miston Capital OÜ arendusjuhile, Kuldar Kirikal`e ehitusobjekti parim käsisaag. Peo lõppedes kuulsime ehitusmeeskonna kiidusõnu, seega maja sai hea õnnega üle valatud ning majavaimuga soojad suhted loodud.

Tänaseks on mereäärsed Mai 71 kodud saavutanud maksimum kõrguse ning algavad välisfassaadi viimistlustööd. Korterelamu valmib veebruar 2023. Miston Capitali poolt arendatud Mai 71 kodudeks on kolmekordne kortermaja, milles 45 korterit. Korterid on avarate terrasside ja rõdudega ning maast-laeni aknad muudavad uued kodud valgusküllasteks.

Maja asukoha valikul sai määravaks keskkonnasäästliku elustiili soodustamine – kõik vajalik mõõduka jalgsimatka kaugusel. Uus korterelamu asub Raja lasteaed-ujula naabruses, läheduses on koolid ning lähiümbruses mitmed toidukauplused. Pärnu rand ja rohealad 1min ning kesklinn 30min jalutuskäigu kaugusel. Uusarenduse rajamisel on võetud eesmärgiks, et eluks vajalikud toimingud saab teostada jalgsi või jalgrattaga sõites.

Kinnisvaraarendus aadressil Mai 71, Pärnus on saavutanud suure poolehoiu keskkonnasõbralike pärnakate seas, Sarikapeoks on 89% korteritest leidnud uued omanikud.
Mai 71 arendusega saab tutvuda: https://miston.ee/mai-71/

Miston Capital rajab elamuid ja hooneid, mis täiustavad linnaruumi ja kestavad aastakümneid. Värske ja innovaatilise visiooniga otsime igas projektis uudseid lahendusi. Meie visiooniks on elavdada ümbritsevat keskkonda, muuta see kaunimaks, funktsionaalsemaks ja inimsõbralikumaks. Meie eesmärk on keskkonnasäästlikud lahendused ja ökoloogilised valikud.

 


Seotud artiklid