Pärnu eluasemeturg täieneb: sarikapidu promenaadi äärses rannavillas

Pärnus ülipopulaarsesse piirkonda rannapromenaadi äärde, aadressile Mai 73, kerkiv 10 korteriga villa ehitus on jõudnud sarikapeoni. LVM Kinnisvara juhatuse liikme Ingmar Saksingu sõnul aitab selliste uute kvaliteetse arhitektuuri ning teostusega hoonete lisandumine kuurortlinna kinnisvarahuviliste fookuses hoida. 

“Kaugeltki kõik pole majainimesed ja kaugeltki kõigil ei ole aega tegeleda oma maja hoidmisega, kuid kodutunne seostub ikka aia ja rohelusega,” selgitas LVM Kinnisvara juhatuse liige Ingmar Saksing Mai tänaval valmiva maja kontseptsiooni. “Ehitame seetõttu koduemotsiooni kõrgelt hindavale ostjale väikese villa tüüpi kortermaja suurde aeda, peaaegu kesklinna, kuid keset loodust.” Saksingu sõnul sobivad tulevikumajaks Aed nimetatud hoonesse rajatavad kodud eeskätt nõudlikule inimesele, kes hindavad kodu miljöö kõrval ka liikumisvõimalusi, head arhitektuuri ja kvaliteetset siseviimistlust.

Madal villa sobitub oma modernse, kuid vaoshoitud arhitektuuri ja kõrghaljastusega Pärnu rannapiirkonna miljöösse. Mai 73 on kolmekorruseline 10 elukorteriga ligi 700 m² suuruse suletud netopinnaga villa. Kümnest elukorterist kuuel on avarad terrassid, ülejäänutel rõdud; villa juurde kuulub ka turvaline privaatparkla ja panipaigad. Korterite hind jääb vahemikku 195 000 kuni 370 000 eurot. Hoone arhitektid on Hardi Lehemaa ja Helle-Ann Urgard arhitektuuribüroost Pind.

LVM Kinnisvara on 1992. aastal asutatud kinnisvarafirma, kellel on esindused Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Kuressaares ning kelle teenuseid on kasutanud enam kui 50 000 klienti. Ettevõttel on hetkel müügis 1000 kinnisvaraobjekti 201 miljoni euro väärtuses. Ettevõtte kodulehekülg on 80 000 külastusega kuus enim külastatav kinnisvarafirma koduleht Eestis.

Teadmiseks toimetajale: huvilised on oodatud sarikapeole ja ehitusjärgus hoonega tutvuma neljapäeval, 7. septembril kell 16 aadressil Mai 73 (Pärnus).


Seotud artiklid