Novira Capital rajab 5 miljoniga Pärnu rannarajooni apartement-hotelli

Novira Capital rajab 5 miljoniga Pärnu rannarajooni apartement-hotelli, avalik müük algas tänasest

Novira Capital rajab Pärnu kõige hinnatumasse piirkonda, vaid mõneminutilise jalutuskäigu kaugusele mererannast erainvestoritele mõeldud vaid 60 korteriga apartement-hotelli apArts. Investeeringu kogumaht on üle 5 miljoni euro ja hoone valmib 2022. aasta suvel, projekti müügipartneriks on LVM.

Projekti raames renoveeritakse ülima põhjalikkusega aadressil Esplanaadi 10 asuv kireva ajalooga kuuekorruseline nõukogudeaegne hoone, mis seisis aastaid pooltühjana ja osaliselt oli Pärnu Uue Kunsti Muuseumi kasutuses. “Kindlasti on tegemist tähelepanuväärse sündmusega suvepealinna arengus, sest üks aastaid pärnakate silma riivanud kinnistu ärkab nüüd uuele elule,” rõhutas Novira E10 juhatuse liige Andres Liinsoo.

“Ranna vahetu läheduse tõttu on apartement-hotelli kontseptsioon kindlasti väga praktiline lahendus ning sobib hästi neile, kes soovivad aktiivse investorina paigutada vabu vahendeid kuurortlinna kinnisvarasse,” kirjeldas LVM kinnisvara juht Ingmar Saksing, kelle sõnul on valdavalt 1-2-toalised korterid paljude jaoks väga sobiv alternatiiv tavahotellile. Suvituskorterite hinnad apArtsis algavad 62 000 eurost, millele lisandub käibemaks.

Kõigil 60 korteril on rõdu või terrass lükanduste ja klaaspiiretega. Üürikorterite mugavamaks haldamiseks on kõik korterid varustatud võtmevaba ligipääsu tagavate nutilukkudega ning hoonesse on kavandatud ka üüriteenuse pakkumiseks vajalikke tugiteenuseid. Hoone välislahenduse arhitekt on Kalle Vellevoog ja sisearhitekt Tiiu Truus.


Seotud artiklid