Nordeconi juhatus laieneb, ettevõttega liitub pikaajalise kogemusega ehitusjuht Tarmo Pohlak

Eesti suurim ehituse peatöövõtuettevõte Nordecon AS täiendab oma juhatust väärtusliku kogemuse ja kompetentsiga. 5. juunil 2023 liitub Nordeconi juhatusega pikaajalise kogemusega ehitusjuht Tarmo Pohlak.

„Tarmo kogemus ja värske pilk on Nordeconile vajalik, et liikuda oma strateegias järgmiste oluliste verstapostideni. Oleme kiiresti kasvanud ning jätkuvalt on meie fookuses mahukad ja keerulised ehitusobjektid, mille ette valmistamiseks ja ellu viimiseks on Nordeconis suurepärane inseneride tiim,“ sõnas Gerd Müller, Nordecon AS juhatuse esimees. „Tarmost saab sellele tiimile oluline ja väärtuslik uus liige, et aidata viia ehitustegevuse planeerimine ja juhtimine süsteemselt andmepõhiseks ja tõsta ehitustegevuse juhtimise efektiivsust. “

,,Mul on ülimalt hea meel liituda Eesti juhtiva ehitusettevõtte võimeka meeskonnaga. Ehitusvaldkonna juhatuse liikmena avaneb mul väga hea võimalus anda endapoolne panus ettevõtte arengusse. Kahtlemata seisab Eesti ehitussektor lähiajal suurte väljakutsete ees, aga seal on kindlasti peidus ka palju uusi võimalusi. Minu üks olulisi ülesandeid saabki olema nende võimaluste märkamine ja ära kasutamine Nordeconi strateegiliste eesmärkide saavutamiseks,’’ kommenteeris Tarmo Pohlak.

Tarmo Pohlak omab pikaaegset juhtimiskogemust, olles töötanud nii peatöövõtule keskenduvates ehitusettevõtetes kui ka kinnisvara arenduse poolel. Tarmo juhtimisel on läbi aastate realiseeritud palju suuri ja keerulisi ehitusprojekte. Ainsana Eestis on Aasta Ehitaja tiitel omistatud talle kahel korral: 2009. aastal Tallinki büroohoone ja 2016. aastal Hilton Park Hotelli ehitustööde juhtimise eest.

Nordecon AS juhatus jätkab neljaliikmelisena: Gerd Müller (juhatuse esimees), Maret Tambek, Priit Luman ja Tarmo Pohlak.

Nordeconi kontsern (www.nordecon.com) hõlmab ettevõtteid, mis on keskendunud hoonete ja rajatiste ehitamise projektijuhtimisele ja peatöövõtule. Geograafiliselt tegutsevad kontserni ettevõtted Eestis, Soomes, Ukrainas ja Rootsis. Kontserni emaettevõte Nordecon AS on registreeritud ja asub Tallinnas, Eestis. Kontserni 2022. aasta konsolideeritud müügitulu oli 323 miljonit eurot. Nordeconi kontsern annab hetkel tööd ligi 660 inimesele. Alates 18.05.2006 on emaettevõtte aktsiad noteeritud Nasdaq Tallinna Börsi põhinimekirjas.


Seotud artiklid