NOBE ehitab Invegole ligi 13 miljoni eest 77 ridaelamu-kodu

NOBE ehitab Invegole ligi 13 miljoni eest 77 ridaelamu-kodu

Kristjan-Thor Vähi kinnisvaarendusettevõte Invego sõlmis NOBE-ga lepingu Tiskreoja elurajooni 15 ridaelamu ehk kokku 77 uue kodu ehitamiseks, mis läheb arendajale koos käibemaksuga maksma 12,72 miljonit eurot.

Kristjan-Thor Vähi sõnul on tänaseks Tiskreoja elurajooni kogumahust müüdud juba üle poole. “Esimese etapi ridaelamud müüsime maha paari päevaga, kuid meil õnnestus arenduse piire laiendada ning nüüd saavad uue kodu Tiskreojale veel palju pered,” oli Vähi rahul, et ükski soovija siiski pettunult tühjade kätega ei jäänud.

Kokku kerkib Tallinna piiril Harku vallas asuvasse Tiskreoja elurajooni terviklik tuleviku elurajoon 500 koduga. Elamute juurde on planeeritud majadevaheline park, kilomeetri jagu terviseradasid, rulapark, korvpalliväljak, suur laste mänguala, rohkelt haljastust ning avar õunaaed. Kõik kortermajad on varustatud liftidega ning enamikel avaratel ja hea planeeringuga kodudel on terrassid või rõdud.

NOBE brändi all tegutsev Nordecon Betoon OÜ on aastast 2000 ehituse peatöövõtu ja betoonitöödega tegelev ettevõte, mis pakub ehituse täisteenust projekteerimisest hoone valmimiseni. NOBE inseneride käe all valmivad keerukad insenerehitised, büroo- ja tootmishooned ning elumajad nii Eestis, Soomes kui ka Rootsis. NOBE annab tööd ligi 150 inimesele.

Invego on Eesti juhtivaid kinnisvaraarendusega tegelevaid ettevõtteid, mis on Tallinnas ja selle lähiümbruses viimastel aastatel rajanud kokku üle 1100 kodu ning enam kui 24 000 m2 äripindasid. Täna arendamisel olevatest projektidest on lisaks Tiskreojale tuntumad Tabasalu Kodu ja Luccaranna elurajoon.


Seotud artiklid