PALJU UUSI KODUSID: Liven sai Iseära projekti esimese etapi lõpule viimiseks 11,3 miljonit,...

Kinnisvaraarendaja Liven sõlmis Bigbankiga 11,3 miljoni euro suuruse laenulepingu, mille abil valmivad Iseära elurajoonis esimesed 48 kodu.

“Tänasel heitlikul turul muutub koduostja jaoks eriti oluliseks arendaja usaldusväärsus ja võime antud lubadused täide viia. Bigbankiga sõlmitud leping annab meie kliendile täiendava kindlustunde, et tema unelmate kodu valmib kokku lepitud kujul ja tähtajaks,” rõhutas Liveni juhatuse liige Mihkel Simson, kelle sõnul rajatakse Iseära uude linnakusse kolme aasta jooksul kokku ligi 400 uut A-energiaklassi kodu.

Bigbanki ettevõtete panganduse üksuse juhi Aimar Roosalu sõnul on pank Liveni projekte rahastanud ka varem. “Tugev arendaja, läbimõeldud kontseptsioon ja hea piirkond on argumendid, mille põhjal Bigbank Iseära projekti 11,3 miljoni euro mahus rahastab,” põhjendas Roosalu ning lisas, et kinnisvaraturg püsib viimaste aastate suurte kriiside kiuste endiselt väga aktiivne. “Tallinnas on head kaupa turul vähe ning Iseära eelmüük on olnud väga tugev,” lisas Roosalu.

Harku järve piirkonda rajatava elurajooni üheks oluliseks tugevuseks on valikuvabadus. “Iseärasse tulevad iseäranis isikupärased ridamajad, sest kliendil on tavapärasest palju suurem võimalus  kaasa rääkida nii oma uue kodu planeeringu ja viimistluslahenduse osas,” rõhutas Simson lisades, et Liveni arendustele omaselt saab uue kodu soovi korral soetada ka koos mööbliga.

Iseära asub Harku järve piirkonnas, paari minuti autosõidu kaugusel Rocca al Mare keskusest. Lähedal asuvad lasteaed, põhikool ning Harku järve rand, Harku sõudebaas ja mitmed teised võimalused veeta vaba aega sportlikult ning värskes õhus.

Liven on Eesti üks mainekamaid kinnisvaraarendajaid, kes on rajanud viimastel aastatel hingega tehtud kodud enam kui 400 perele ning tänaseks on arenduse erinevates staadiumites ettevalmistamisel üle 1700 kodu.

Bigbank on laenudele spetsialiseerunud rahvusvahelise haardega Eesti kommertspank. Üle ühe miljardi euro suuruse bilansimahuga Bigbanki väljastatud ärilaenude maht on viimase aasta jooksul kasvanud Eesti turu keskmisest kuus korda kiiremini.


Seotud artiklid