Leia oma unistuste kodu kuulutus ja võida kodukoristus!

Kuidas Sulle meeldiks aasta lõpuni kodus mitte lillegi liigutada, isegi mitte kaktust? Kuidas Sulle meeldiks puhas kodu, ja selline puhas, et kõik ei ole ühte kappi peitu topitud?

 

Kinnisvara24 koostöös oma ala professionaalidega koristufirmast Halduskuningas teevad selle unistuse teoks!

 

Kuidas? Selleks on Sul tarvis teha vaid 3 lihtsat sammu!

1. Mine lehele www.kinnisvara24.ee

2. Vali kuulutus, milline võiks olla Sinu unistuste kodu

3. Jaga seda kuulutuse linki Facebookis hashtagiga #minuunistustekodu (vaata, et postitus oleks avalik, muidu me ei näe seda)

ning osaledki loosis!

Auhinnaks on aasta lõpuni kodukoristus või ühekordne suurpuhastus firmalt Halduskuningas!“Meie jaoks ei ole olemas tööd ning aega, mis meile ei sobiks.”


 

Kampaania reeglid:

  1. Kampaania kestab 03.09.2018 kuni 03.10.2018.
  2. Võitja loositakse välja 04.10.2018.
  3. Võitja loositakse välja kõigi kinnisvara24.ee portaali kuulutuste jagajate vahel Facebookis, kes kasutasid kirjelduses #minunistustekodu ning kelle postitus oli avalik Facebookis.
  4. Võitja saab auhinnaks kodukoristuse 2 korda kuus alates oktoober 2018.a kuni 31. detsember 2018.a või ühekordse suurpuhastuse. Kui koristuspind on üle 140 m2, siis on auhinnaks üks koristuse kord kuus 2018 aasta lõpuni.
  5. Võitjaga võtab Halduskuningas OÜ projektijuht ühendust ning lepitakse kokku koristusajad. Kui kuu jooksul ei täpsusta klient koristusaega, siis eelneva kuu koristusi tagantjärgi enam ei saa.
  6. Auhinda ei saa edasi kinkida.

 


Seotud artiklid