Kuidas koostada vinge kinnisvarakuulutus

Koostasime Sinu jaoks nõuanded, kuidas luua vinge kuulutus, et just Sinu kuulutus saaks maksimaalse tähelepanu! Loe seda kindlasti, sest selles loos on ka väga kasulik vihje, kuidas oma kuulutusele Kinnisvara24.ee abiga tasuta lisareklaami saada!

1. Esimene pilt on kõige tähtsam

Kindlasti oled kuulnud, et esmamulje on tihtipeale määrava tähtsusega arvamuse kujundamisel mõne inimese kohta. Sama lugu on kinnisvarakuulutusega ja sellepärast rõhutamegi, et kinnisvarakuulutuse esimene pilt on ülimalt tähtis. Selle põhjal teeb huviline valiku, kas ta üldse avab kuulutuse või mitte.

Esimene pilt on näha ka kuulutuse jagamisel Facebookis ja mujal sotsiaalmeedias. Kes tahab jagada näiteks kuulutust, kus avapildil ilutseb tavaline kortermaja fassaad? Muuda aeg-ajalt esimest pilti ja vaata, kas kuulutuse avamiste arv muutub.

Muidugi ei piisa ainult ühest pildist, olgu see ükskõik kui kena. Lae üles nii palju pilte, et huviline saaks objektist hea ülevaate, samas aga pole mõtet igast uksest ja nurgatagusest ka pilti teha. Pildid olgu asjalikud ja kenad, liigset müra pole vaja.

Vaata, et lisaks sisevaadetele oleks pilt ka majast. Mis puudutab trepikoda, siis pane selle pilt üles ainult siis, kui see on müügiargument – kui trepikoda on kena, avar ja puhas. Kui sa pole kindel, kas tegemist on hea ja kena pildiga, siis jäta see pigem üles panemata.

2. Selge ja lühike reklaamtekst

Reklaamteksti kuvatakse kuulutuse eelvaates kohe pildi peal. See on see, mida huviline esialgu näeb, kui ta kuulutust veel avanud ei ole.

See tekst peab haarama ja huvi tekitama ehk teisisõnu olema lühike ja lööv. Näiteks „Päikeseküllane korter!“, „Uus hind!“, „Parim korter selles piirkonnas!“ jne. Muuda seda aeg-ajalt ja vaata, kas kuulutuse avamiste arv muutub. Kui läheb paremaks, sisi järelikult teine hüüdlause toimib paremini.

3. Silmatorkav kirjeldus

Sellist-pikka-joru-nagu-selles-lauses-ära-küll-kirjuta. Okei, see oli väike liialdus, aga me tahame öelda, et kuulutuse tekst peaks olema selge ja liigendatud ülesehitusega. Tihti kohtame kuulutusi, kus on ühes jorus kõik argumendid ära toodud. Sellist teksti on raske lugeda ja kinnisvarahuviline liigub järgmise pakkumise juurde.

Alusta isutekitavalt ning too välja 2–3 peamist müügiargumenti. Tee seda aga selliselt, et inimesel oleks huvi edasi lugeda ja kuulutusega põhjalikumalt tutvuda.

Eri lõikudes võiksid olla tubade kirjeldus, materjalid ning mööblit, parkimist ja ühistut puudutav info jne.

Ja nüüd tähtsaim nõuanne – mida huvitavama ja erilisema kirjeldusega kinnisvarakuulutuse sa kirjutad, seda rohkem jagamisi sotsiaalmeedias saad. Kasuta selleks kasvõi professionaalsete sisukirjutajate abi, kes oskavad ehk tekstile huvitavama nurga alt läheneda.

4. Jagamine sotsiaalmeedias

Sotsiaalmeedias jagatud kuulutusele võib otsa komistada keegi, kes pole võib-olla mõelnudki uue kinnisvara soetamisele või vana üürikorteri väljavahetamisele. Teisisõnu on sul sealtkaudu võimalik leida rohkem huvilisi. Ja nagu öeldud, mängib hea tekst olulist rolli selles, kui palju su kuulutust jagatakse. Esimesena peaksite aga teie koos omanikuga otsa lahti tegema. Jagage mõlemad kinnisvara24.ee kuulutust julgelt.

5. Saa tasuta lisareklaami

Pane nüüd tähele!

Kui Sa jagad oma kuulutusi sotsiaalmeedias või mujal Kinnisvara24 lingiga ja objektidele klikatakse, siis hiljem neid kuulutusi näidatatakse samale huvilisele veel mitmeid kordi uuesti nii sotsiaalmeedia reklaamides, kui mujal erinevate veebilehtede bänneritel – tuletatakse meelde, et tundsid huvi selle objekti vastu, vaata uuesti. Lisaks kuvatakse sama objekti ka uutele potentsiaalsetele kinnisvarahuvilistele erinevatel veebilehtedel ning sotsiaalmeedias. Kõik ikka selleks, et saada uusi huvilisi objektile.

Nii et sheerima-sheerima nüüd! 🙂

6.Kasuta eripakkumise positsiooni Kinnisvara24.ee esilehel

Meie esilehele on võimalik osta eripakkumistele reklaampinda. Kui näed, et su kuulutus on eriline ja sa tahad sellele reklaami teha, siis soovitame seda võimalust kindlasti kasutada.

Kuulutuste tulemuste vaatamiseks logi oma kinnisvara24.ee kontole sisse, ava menüüst „Minu kuulutused“ ja seal need ongi. Kui sa pole tulemusega rahul, siis järgi ülaltoodud samme. Soovi korral võid meile kirjutada või helistada ja me anname sulle veel nõu.

Leia siit oma kuulutused ja asu neid levitama!

Kui sa pole veel kinnisvara24.ee lehel oma kuulutusi avaldanud, siis saad seda teha siit 


Seotud artiklid