Kinnisvarategu 2018 on portaali Kinnisvara24 loomine

Eesti Kinnisvarafirmade Liit (EKFL) valis konkursi Kinnisvarategu 2018 võitjaks uue kinnisvarakuulutuste portaali Kinnisvara24 loomise.

 „Žürii tõstis Kinnisvara24 loomise puhul esile ennekõike asjaolu, et uus portaal tõi tagasi värskendava konkurentsi Eesti kinnisvarakuulutuste turule, kust see vahepeal oli läinud kaduma,“ sõnas Eesti Kinnisvarafirmade Liidu tegevjuht Tõnis Rüütel. „Kinnisvara24 kiire tõus suuruselt teiseks portaaliks nii külastatavuselt kui kuulutuste arvu poolest tõestab vajadust värske tegija järele kinnisvara vahendusturul ja on mõjunud positiivselt kogu Eesti kinnisvaraturule.“

„Aprillis aasta vanuseks saavale kinnisvaraportaalile on EKFL auhind kõrgeks tunnustuseks, mis näitab, et oleme täitnud turul puuduva tühimiku ja meid toetavad nii kliendid, koostööpartnerid kui juhtivad kinnisvaraeksperdid,“ sõnas auhinda vastu võtnud Laura Tammeorg, kinnisvara24.ee tootearendus- ja turundusjuht. „Kinnisvara24 jätkab igapäevast tööd selle nimel, et jätkata kiiret lendu, pakkuda innovaatilist kasutajasõbralikku kinnisvara vahenduskeskkonda, soodsaid hindu ning ausat konkurentsi, millest võidavad nii müüjad, ostjad, kinnisvarafirmad kui kogu valdkond.“


Kinnisvara24.ee tootearendus- ja turundusjuht Laura Tammeorg auhinda vastu võtmas

Juhtivad Eesti kinnisvarafirmad tõid koostöös Ekspress Grupiga uue kuulutuste portaali Kinnisvara24 turule eelmise aasta aprillis. Portaali eesmärk on pakkuda hinnakonkurentsi varem turgu valitsenud portaalidele KV.EE ja City24, kes kuuluvad samale omanikule ehk Postimehe Gruppi. Kinnisvara24 portaali haldab Kinnisvarakeskkond OÜ, mis kuulub 49% Ekspress Grupile ja 51% kuuele Eesti kinnisvarabüroole.

Aasta kinnisvarategu valitakse kord aastas ja võitja kuulutatakse välja EKFL-i igakevadisel konverentsil „Kuhu liigub Eesti kinnisvaraturg?“. Lisaks tunnustuskirjale saab laureaat ka Tauno Kangro skulptuuri „Mees oma unistuste aknal“. Kinnisvarategu 2018 žüriisse kuuluvad 9 Eesti mainekat kinnisvara asjatundjat.

Varasemad konkursi Aasta kinnisvarategu laureaadid:

2011 – Citycon, Kristiine Keskuse ost

2012 – Tallinna Linnaplaneerimisamet, Tallinna uus ehitusmäärus

2013 – Eften Capital AS

2014 – Technopolis Ülemiste AS

2015 – Ülemiste Center OÜ

2016 – Olympic Entertainment Group AS

2017 – Baltic Horizon Fund

 


Seotud artiklid