Tere, mina olen Paavo (www.kinnisvara24.ee tegevjuht), minuga siin samas toas istub Laura, meie turundus-ja tootearendusjuht, meie IT meeskond on korrus allpool. Me (taas)avasime Eesti ühe suurima kinnisvaraportaali ja oleme nüüd ja edaspidi siin selleks, et teha teile Eesti parimat kinnisvaraportaali.

Kinnisvaraportaal on põnev koht peaaegu kõigi inimeste jaoks, sest meil kõigil on sageli peas mingid kinnisvaramõtted. Kas on vaja leida suurem kodu või kontor või asub uus töökoht linna teises otsas ja tahaks kuskil lähemal elada. Või siis tahaks hoopis oma ülepaisuvat pangakontot rahustada investeerides osa rahast kinnisvarasse. Või tahaks suvilat, tahaks vaiksemat piirkonda, külm on ja ei viitsi enam seda ahju kütta jne.

Uuringud näitavad, et üle poole kinnisvaraportaalide külastajatest on aga unistajad ja inspiratsiooni ammutajad, kes ei plaanigi kohe mingit kinnisvaratehingut teha. Kui just midagi tõeliselt ideaalset ei leia… Just sellistele ja paljudele teistele inimestele on Kinnisvara24.ee loodud.

Kinnisvara24.ee portaalis on praegu üle 15000 kinnisvarakuulutuse ning iga päevaga lisandub keskmiselt 100 uut kuulutust. Praeguseks on oma kuulutused portaali toonud juba ligi 40 suuremat kinnisvarabürood ja üle 600 maakleri.

Kinnisvara24-s on uuenduslik ja lihtne kasutajaliides ning otsingumootor. Otsingusüsteem erineb vanade portaalide omadest – kinnisvaraobjekte on lihtsam leida ning objektide sirvimisel tuleb teha senisest vähem klikke. Tavakasutajale on tõmbenumbriks Kinnisvara24 portaalis tasuta kuulutuse avaldamine.

Lisaks mugavale kinnisvaraotsingule saab meil juba täna näha ülehomseid kinnisvarakuulutusi, mis tähendab, et suur osa uutest kinnisvarakuulutustest avaldatakse Kinnisvara24-s 48 tundi varem kui teistes portaalides.

Kinnisvaraotsing mobiilis on samuti oluliselt lihtsamaks tehtud. Näiteks otsingufilter “kodud minu ümber” leiab kasutajast kahe kilomeetri raadiuses asuvate kinnisvaraobjektide pakkumised. Lisaks on palju muud kasulikku, näiteks maakleriotsing, uusarendused, kinnisvaraotsing kaardilt, kasulikud nõuanded kinnisvarablogis jpm”, lisas Heil.

Korterite, majade, äripindade üürimine, ostmine ja müümine saab olema tänasest lihtsam, lõbusam ja ka soodsam (PS: praegu on kuulutuse lisamine veel tasuta).

Kutsume Sind www.kinnisvara24.ee portaali kasutama ja meile tagasisidet andma. Siit leiad inspiratsiooni ja palju kinnisvarapakkumisi. Siit leiad oma unistuste kodu!

Kinnisvara24.ee meeskond 🙂