Jüri ringil tähistati Ringi 11 stock-office hoone kõrguse saavutamist sarikapeoga

Stadium Real Estate OÜ poolt koostöös Evicon Ehitus OÜ-ga Jüri ringi äärde rajatav Ringi 11 stock-office hoone on saavutanud oma kõrguse ja ruumikuju ning seda tähistati 02.05.2024.a. ühiselt sarikapeoga. Hoone lõpliku valmimiseni on jäänud kõigest 6 kuud.

Ringi 11 stock-office on juba teine Stadium Real Estate poolt arendatav ja Jüri aleviku servas, otse ringtee ääres paiknevas Ringi Äripargis valmiv esinduslik ärihoone. Esimesena valminud Ringi 13 maja on võetud klientide poolt hästi vastu ning 100% välja üüritud.

Jüri ring oma strateegilise paiknemise kui ka klientidele nähtavuse poolest pakub Tallinna lähiümbruse ühte parimat asukoha, mille ääres soovivad paikneda paljud kõrgtehnoloogilise tootmise ja arenduse, logistika, kaubanduse ja teenindusega seotud ettevõtted. Keskne asukoht Tallinna ringteel pakub head ühendust kõigi Tallinna linnaosade, sadama- ja lennujaama ning põhimaanteedega. Valmiv multifunktsionaalne hoone kokku oma ligi 6800 m2 üüritava pinnaga on loodud just selliste ettevõtete vajadusi silmas pidades.

Vaatamata viimase pooleteise aasta jooksul majanduskeskkonnas valitsenud ebakindlusele ja mitmete arendusprojektide ehituse alguse edasilükkumisele, näeb Stadium Real Estate OÜ erinevates valdkondades juba tegutsevaid tugevaid või ka alustavaid ettevõtteid, kes vaatavad optimistlikult ringi ja soovivad oma tegevust laiendada. Vajadus heas asukohas uute ja kaasaegsete lao-, tootmise-, kontori- ja teeninduspindade järele ei ole kuhugi kadunud. See teadmine andis julguse ja kindluse alustada 2023.a. novembris uue suure hoone ehitusega.

Ehkki ehitus on alles poole peal ning hoone karp veel sulgemata on esimesed äripinnad juba üürnikud leidnud ja läbirääkimised mitme huvilisega käimas. Kokku saab hoones olema kuni 18 erineva suurusega äripinda, millest igaüks sisaldab nii bürood, klienditeeninduse ruume, lao ja  tootmisruume. Ruumilahendus on paindlik ning äripindasid saab klientide vajadusest lähtuvalt liita ja kohandada sobivaks. Hoone kuulub A-energiaklassi ning kasutab ühena vähestest seda tüüpi hoonetest keskkonnasõbralikku ja soodsat kaugkütet.

Hoone ehitust juhtiva Evicon Ehitus OÜ kogenud meeskond on kindel, et hoone valmib tähtaegselt ning veel enne aasta lõppu saavad kõik üürnikud sisse kolida.

Hoone ja üüripindade tehniliste andmete ning pakkumistega saab tutvu kodulehel www.ringi.ee  või võttes ühendust Stadium Real Estate OÜ-ga aadressil info@staadioni.ee

Vaata ringi!

 


Seotud artiklid