Invego alustas 40 miljonit maksva Uus-Järveküla elurajooni teise etapi ehitust

Kinnisvaraarendaja Invego alustas 40 miljonit maksva Uus-Järveküla elamurajooni teise etapi ehitusega, mille käigus valmib 2025. aasta esimeses pooles veel 30 rida- ja paarismajakodu.

“Oleme viimastel kuudel müünud Uus-Järvekülas tosin uut rida- ja paarismaja, mis on igati hea tulemus. Muidugi on turg palju rahulikum kui kaks-kolm aastat tagasi, kuid läbimõeldud ja lisandväärtust pakkuvad uusarendused müüvad ka täna,” selgitab Invego juht Kristjan-Thor Vähi otsust järgmise etapi ehitusega alustada.

Vähi sõnul kaalub tänane tüüpiline koduostja läbi mitu erinevat võimalust ja langetab siis otsuse. “Nii-öelda paberil müümise tippajad on selleks korraks läbi. Samas tugevad arendajad teevad oma asja edasi ja nende loodav väärtus on ostjale nii silmaga nähtav kui käega katsutav,” räägib Vähi, kelle sõnul on uue etapi ehitusega alustamine oluline ka nende kümnete perede jaoks, kes juba Uus-Järvekülas elavad. “Invego tugevus on terviklike elurajoonide arendamine ning sellest saab täit rõõmu tunda siis, kui kogu rajoon on valmis,” on Vähi veendunud.

Kokku rajatakse Uus-Järveküla elurajooni 165 rida- ja paarismaja kodu peredele, kes soovivad elada looduse keskel, linna vahetus läheduses ning hindavad privaatsust ja looduslähedust, mida korteris elamine ei paku. Uus-Järvekülas on poed, koolid ja lasteaed mugavas läheduses ning linnaga korralik ühendus nii ühistranspordi kui autoga. Teises etapis ehitatakse kolm ridaelamut ning kaheksa uut paarismaja Uus-Järveküla tee ja Kindluse tee ääres.

Uus-Järveküla elurajooni arendab Invego ja projekti finantspartneriks on EfTEN Capitali kinnisvarafond EfTEN United Property Fund. Uus-Järveküla projekteeris PIN Arhitektid ja ehitustööde eest vastutab NOBE.

Invego on Eesti juhtivaid kinnisvaraarendusega tegelevaid ettevõtteid, mis on Tallinnas ja selle lähiümbruses viimastel aastatel rajanud kokku üle 1200 kodu ning 25 000 m2 äripindasid. Invego mahukamateks arendusteks on hiljuti valminud Tiskreoja ja Tabasalu Kodu ning täna töösolevad Luccaranna ja Keila Pargikodude elurajoonid.


Seotud artiklid