Endoveri juht uutest arendustest: “Sel suvel tegime aegade tugevaimad suvekuude tulemused”

Eile avas Endover labidate maasse löömise tseremooniaga Haabneeme rannas asuva Riviera Viimsi korterelamute ehituse, 25% korteritest on juba müüdud. Viimsi kõige mereäärsemad korterid valmivad 2024. aasta lõpuks ning sümboliseerivad mereäärset puhkust ja aeglast elustiili. Endoveri juhi sõnul turuolukord uusi arendusi ei takista.

“Endover tunneb end tänasel turul stabiilselt ja jätkusuutlikult. Tegime sel suvel läbi aegade tugevaimad suvekuude tulemused, meie värskelt valminud Volta kvartali ja Rocca kõrghooned on kliendid väga hästi vastu võtnud. Selle pealt on meil kindlus alustada järgmiste arenduste ehitustega,” ütles Endoveri juhatuse liige Robert Laud.

25% Riviera Viimsi korteritest on juba enne ehituse algust müüdud. “Protsessi ei saa kergekäeliselt võtta, kuid oleme müügi osas positiivsed – tuleb ehitusega hoogsalt pihta hakata,” usub Laud. “Mereäär sümboliseerib inimestele vabadust, puhkust ja head emotsiooni, mida see arendus ka võimaldab. Tegu on Viimsi kõige rannäärsema arendusega, kuhu kortereid üldse ehitada saab. Inimesed otsivad karakteriga elu- ja asukohta ning seda ka heitlikel aegadel.”

Arendust finantseerib Coop Pank, kelle sõnul on suurprojektide koostööde puhul oluline jälgida arendajate senist profiili. „Endover on pikaaegse kogemusega kinnisvaraarendajaga, kes on suutnud hästi kohaneda järjest konkurentsitihedamal ja makrokeskkonnast muutunud turul ning selliste partneritega on kindel koos tegutseda,“ sõnas Coop panga äripanganduse juht Arko Kurtmann. “Kinnisvara arenduse jaoks väljakutsuvatel aegadel tuleb minna põhitõdede juurde – tegu on Tallinna lähiümbruse mõistes unikaalse asukohaga, kus inimesed tahavad pikalt elada. Kõik olulised nüansid on selle arenduse puhul kokku tulnud,” lisas ta.

Tavapärase nurgakivi asetamise asemel toimus värskel ehitusplatsil labitate maasse löömise tseremoonia, kus kaevati lahti tükike ehituspinnast. Efektsed labidad disainisid Viimsi Kunstikooli õpilased. Metropoli Ehituse juhatuse liikme Henri Ärmuse sõnul saab niivõrd ranna äärde ehitamine nende jaoks olema põnev ja eriline protsess.


Seotud artiklid