Büroojuhile: mugav ja soodne viis kontorimööbli tellimiseks

Kontori sisustamine on nii mõnegi büroojuhi jaoks paras pähkel, kuna hea lõpptulemuse nimel peab arvestama väga paljude erinevate nüanssidega. Esimese asjana tuleb muretseda kogu töö tegemiseks vajalik sisustus. Teiseks on oluline jälgida, et valitud sisustus pakuks head kasutusmugavust, olles ergonoomiline, piisavalt valgustatud ja heade akustiliste omadustega. Kolmandaks tuleb arvestada esteetilist poolt, mis loob mõnusa töökeskkonna. Mida teha, kui eespool kirjeldatud vastutusrikas protsess lasub ettevõtte või büroojuhina sinu õlul, kuid sul puudub varasem kogemus kontori sisustamisel? OCCO kontori terviklahendus päästab sind hädast välja.

Ei ole vahet, kas vastutad kolmeliikmelise startup´i või mitmesaja töötajaga suurfirma kontori sisustamise eest – OCCO terviklahendus sobib absoluutselt igale ettevõttele. See on ääretult mugav, kuna klient saab kõik vajaminevad tooted ja lahendused ühest kohast. Lisaks säästab see kulusid: hankides kogu sisustuse OCCOst, kehtivad sellele arvukad tarnijate pakutavad soodustused.

Kontorimööbel ja mitte ainult

Lisaks traditsioonilisele kontorimööblile nagu arvutilauad, töötoolid ja sahtliboksid, saab OCCOst tellida mitmesuguseid erilahendusi kontori kööginurga, puhkeala, garderoobi ja muu sellise sisustamiseks. OCCO tuleb appi ka kõige pöörasemate sisekujunduslike ideede realiseerimisel, mille eesmärk on luua mõnusat töökeskkonda ja suurendada töötajate loomingulisust.

Nii on koostöös Eesti tuntud sisearhitektidega valminud mitmed vau-efekti tekitavad lahendused nagu loodusest inspireeritud puhkenurgad ja koosolekuruumid, põnevad ruumieraldajad (näiteks köitest), pilkupüüdvad konstruktsioonid akustilistest paneelidest ja palju muud.

Kokkuvõttes jagunevad büroodele pakutavad tooted nelja suurema rühma vahel:

  • ergonoomiline mööbel – elektrilauad, toolid jms;
  • muu kontorisisustus – kapid, sahtlid, riiulid, konverentsilauad, vastuvõtuletid jms;
  • erimööbel – eritellimusel valmivad köögi- ja puhkenurgad, garderoobid jms;
  • akustika – akustiline pehme mööbel, mürasummutavad akustilised paneelid jms.

Lühidalt – OCCO abiga saad sisustada terve kontori, alates plaatvaibast kuni laevalgustiteni! Seejuures ei tähenda see sugugi, et lõpphind tuleb krõbe – laiast tootevalikust saad välja valida just need tooted ja lahendused, mis sobivad sinu eelarvega.

Abiks personaalne konsultant

OCCO terviklahendusega kaasneb veel üks suur eelis – kõikidele klientidele tuleb appi personaalne konsultant, kes pakub välja sobivad tooted, projekteerib kõik eritellimusel valmivad lahendused ning teeb vajadusel ka 3D-joonise kontori tulevasest sisekujundusest. Viimane on eriti hea, kui oled millegi suhtes kahtlev – kõiki lahendusi saab eelnevalt n-ö paberil proovida ja veenduda, et pakutu tõepoolest sobib.

Soovid abi oma kontori sisustamisel? Täpsema kontorimööbli lahendusega saad tutvuda siit! https://occo.ee/kontor/ 


Seotud artiklid