1Partner ehitab Keilasse modernse korterelamu

1Partner Ehitus hakkas Keila Keskpargi vahetus läheduses ehitama miljööalaga sobituvat modernse puitfassaadiga 3-kordset elumaja, mis valmib 2024. aasta lõpuks

„Kortermaja välisilme ja paigutus säilitab miljööala eripära ning selle arhitektuurne lahendus on modernselt kaasaegne, kuid samas ka koduselt tänavavaatesse sobiv,” kirjeldas 1Partner Ehituse juht Üllar Hinno.

Keila Keskpargi vahetusse lähedusse, Paldiski mnt 14 ehitatava hoonesse tuleb kokku kuusteist 2-5-toalist korterit, maja eluruumi suletud netopind on 1144,4 m². A-energiaklassiga hoone optimaalne sisetemperatuur tagatakse kaugkütte, päikesepaneelide ja ventilatsiooni soojustagastusega.

Uusarenduse kontseptsioon on pakkuda kvaliteetset elukeskkonda, kus on võimalik nautida privaatsust ning samal ajal olla osa ühtehoidvast kogukonnast. Lisaks avaratele eluruumidele ehitatakse välja ühine puhkeala, mänguväljak ja grillimisplats.

Töö tellijaks on kinnisvaraarendaja Baustone. Korterelamu arhitektuurilise lahenduse autoriks on büroo KORRUS.

1Partner Ehitus on rajanud või taastanud tipprestoranid NOA ja Mon Repos, Tallinnas Noblessneri piirkonnas asuvad pika ajalooga Shishi, Põhjala Pruulikoja ja KAI kunstikeskuse esindushooned. Lisaks kuuluvad 1Partner Ehituse portfelli mitmed eksklusiivsed eramud, ridaelamud ja kortermajad. 1Partner Ehitus pälvis Muinsuskaitseameti aastapreemia nominatsiooni Noblessneri piirkonnas asuva Staapli 10 renoveerimise eest ja aastapreemia legendaarse Lillepaviljoni restaureerimise eest.

Arenduse kodulehega saab tutvuda siin: https://keskpargi.ee/

Valiku 1Partner Ehituse varasematest töödest leiab siit: https://1partnerehitus.ee/


Seotud artiklid